Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 32 Mpx |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA 1 vnt. CVBS Yra funkcijos SPOT konfigūravimo galimybė vienoje iš išvesčių |
| Audio aptarnavimas : |
8 Kanalų - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 256 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 14 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchroninis visų kanalų atkūrimas, funkcija Smart Search Įrašų atkūrimas iš maks. 8 kamerų vienu metu @ 1080p |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : |
Gyvo vaizdo peržiūra, Įrašų atkūrimas, Įrašų archyvavimas
max. 128 on-line naudotojų - aplikacija iVMS-4200 |
| Tinklo protokolai : | TCP/IP , DHCP, IPv4/IPv6 , DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP, HTTP, HTTPS |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa arba Hik-Connect iOS (iPhone): Nemokama programa arba |
| Prieigos portas per www : | 80, 8000 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 8000 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 8000 |
| RTSP URL : |
rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no01/ - Pagrindinis srautas
rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no02/ - Pagalbinis srautas |
| USB : |
1 vnt.
USB 2.0
1 vnt. USB 3.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 1 |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | 2.0 |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
NVR iš serijis AcuSense
Pažangi vaizdo analizė : linijų peržengimas , Veido atpažinimas Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 50 000 veido nuotraukų Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką Bendradarbiavimas su terminalais POS (Point of Sale) Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas ANPR žmonių skaičiavimas Vaizdo analizė |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Switch PoE : | Integruotas 8 portų PoE komutatorius, 25.5 W / Kanalas - PoE (802.3af/at) |
| Maksimali bendra switch apkrova : | 150 W |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 30 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 2.47 kg |
| Matmenys : | 380 x 325 x 52 mm, RACK 19", 1U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, lietuvių, latvių, vokiečių, norvegų, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, slovėnų, švedų, turkų, ukrainietiškas, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303618728 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN