Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video išvestys : |
|
| Audio aptarnavimas : |
|
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | 80 Mbps (įeinantis) |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 10 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Tuo pačiu metu atkuriamas kanalas : 1 @ 12 Mpx , 30 kps 1 @ 8 Mpx , 30 kps 2 @ 5 Mpx , 30 kps 4 @ 4 Mpx , 30 kps 7 @ 1080p , 30 kps 9 @ 720p , 30 kps |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : | Kliento programa ir naršyklė IE: live apžiūra, grojimas ir įrašų archyvas, registratoriaus parametrų konfigūravimas |
| ONVIF : |
|
| Numatytas adresas IP : | DHCP / 192.168.1.88 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / 123456 (older version: admin / 12345) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Prieiga ter debesėlį (P2P)
|
| Prieigos portas per www : | 80, 5000, 554 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 80, 5000, 554 |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : |
|
| Aliarmo įvestys/išvestys : |
|
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | Ekrano padalinimas į zonas : 22 x 18 detekcijos zonų |
| Pažangi vaizdo analizė : | Pažangios vaizdo analizės palaikymas, prieinamas APTI-AI serijos kamerose |
| Pasirinktos funkcijos : | D-ZOOM - skaitmeninis priartinimas |
| Aptarnavimas pele : |
|
| IR pultas rinkinyje : |
|
| Switch POE : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 2 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 10 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.86 kg |
| Matmenys : | 260 x 230 x 43 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, čekų, prancūzų, graikų, ispanų, Olandų kalba, vokiečių, portugalų, rusų, ukrainietiškas, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | APTI |
| Garantija : | 2 metai |