Vaflinė Bestron APFM700SD
  • Varlė kodas 18460722
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB "Katarata"
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Vaflinė Bestron APFM700SD
  • Varlė kodas 18460722
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB "Katarata"
Rekvizitai
rating 4.5
Vaflinė Bestron APFM700SD kaina
add to cart Į krepšelį 46.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 46.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 15d., rytoj. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės nuotrauka
Perkant vaflinę - DOVANA receptų e-knyga:
Vaflių fiesta: saldūs malonumai ir sūrios pagundos. TOP 10 idėjų
  • Dėžutės turinys: 1 Bestron Poffertjes prietaisas,
  • Svoris: 0,94 kg,
  • Matmenys: ilgis x plotis x aukštis: 26 x 26 x 6 cm,
  • Medžiaga: plastikas/metalas,
  • Spalva: geltona,
  • Galia: 300 W.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-02-03
Pliusai: Patogus naudojimas Greitas įkaitimas Kompaktiškas dizainas
Minusai: Gali būti sudėtinga valyti
Specifikacija
  • Gamintojas Bestron
  • Modelio pavadinimas
    APFM700SD
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ką galima kepti su Bestron APFM700SD aparatu?
2. Ar šis prietaisas yra saugus ir patogus naudoti?
3. Kaip lengva išvalyti šį kepimo aparatą?
4. Kokie yra šio modelio techniniai parametrai?
5. Kiek porcijų galima paruošti vienu metu?
Patarimai
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Riposo Keptuvė-vaflinė 5 in 1, R-6723 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vaflinė Rommelsbacher vaflinė WA 850, vaflinė (juodas/sidabrinis) kaina
  • Pristatymas į namus 0 d. d.
Bestron Širdelės Formos Vaflinė, 700W, Mėtų Spalvos kaina
Vaflinė Bestron ASW602
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Vaflinė Bestron ASW602 kaina
Vaflinė VAKLINĖ LENTELĖ 900W XL/DO9133W DOMO
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Vaflinė VAKLINĖ LENTELĖ 900W XL/DO9133W DOMO kaina
Vaflinė Ariete Party Time 1973/01 mėlyna
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Vaflinė Ariete Party Time 1973/01 mėlyna kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Vaflinė Lauben Knife Sharpener 4700SB - peilių ir žirklių galąstuvas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
Bestron Mini Pyragaičių Vaflinė su Gyvūnų Motyvais, 700W, Rožinė kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Bestron Širdelės Formos Vaflinė, 700W, Mėlyna kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sofa Sofos komplektas su pagalvėlėmis, 9 dalių, pilkas, poliratanas kaina
-6 %
Vinilinė plokštelė Chér ‎– Backstage
  • Autorius
  • Žanras
  • Leidimo metai1968
  • LeidėjasUSA
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Chér ‎– Backstage kaina
-9 %
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Pablo balta stovima pakaba kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės "Garažo kojinės" kaina
Sofa Sofos komplektas su pagalvėlėmis, 7 dalių, pilkas, poliratanas kaina
Sofa Sofos komplektas su pagalvėlėmis, 7 dalių, smėlio, poliratanas kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Philips CorePro LED prožektorius, 4,6 W, 50 W, GU10, 355 lm, 15 000 val., šiltai balta kaina