Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Savybės | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 600 vah |
| Baterijos amžiškumas | 5 metai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 22,3 kg |
| Plotis | 203 mm |
| Aukštis | 76 mm |
| Ilgis | 584 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Modelio pavadinimas | APCRBC118 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …