Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
15 m USB 3.0 aktyvus ilgintuvas palaiko duomenų perdavimo greičius iki 5 Gbps ir yra suderinamas su USB 3.2, 3.1 Gen 1 ir 3.0 standartais. Kabelis turi patvarų PVC apvalkalą ir yra skirtas veikimo temperatūroms nuo 0°C iki 55°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Ilgintuvo Kabelis |
| Modelis | 15m USB 3.0 Aktyvus Ilgintuvas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15m (49.21ft) |
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Maitinimo Jungtis | 3.5/1.35mm DC Jungtis |
| Korpus | Plastikas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Danga | Nikelis |
| Matmenys (USB A Male) | 16x49x9mm (0.63x3.7x0.35in) |
| Matmenys (USB A Female) | 35x85x15mm (1.26x3.35x0.59in) |
| Matmenys (Repeater) | 35x100x15mm (1.26x3.94x0.59in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Storis | 28/28/22AWG |
| Apsauga | 85% Aliuminio |
| Palaikoma Juosta | 5 Gbps |
| Nominalus Slopinimas |
|
| Minimali Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 55°C (32°F - 131°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 85°C (-4°F - 185°F) |
| Perdavimo Medžiaga | Susukta Pora |
| Perdavimo Technologija | USB 3.2 / 3.1 Gen 1 / 3.0 |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |
TOP susijusios paieškos