Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Prijunkite USB 3.0 įrenginius iki 15 m (49.21 pėdų) su 5 Gbps pralaidumu. Aktyvus prailginimas apima maitinimo adapterį ir palaiko įvairius ilgius iki 40 m.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Pratęsimo Kabelis |
| Modelis | 15m USB 3.0 Aktyvus Pratęsimas Pro |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15m (49.21 pėdų) |
| Palaikoma Standartas | USB 3.2 / 3.1 Gen 1 / 3.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo Medžiaga | Pusiau matinė mažai toksiška PVC |
| Laidininko Medžiaga | Tinotas Varis |
| Laidininko Storis | 24/24/20AWG |
| Darbo Temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
Techniniai Duomenys |
|
| Maitinimo Jungtis | 2.5/0.7mm DC Jungtis |
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksinė Danga |
| Minimalus Sukimo Spindulys | 36mm (1.42in) |
| Perdavimo Priemonė | Susuktas Pora |
Papildoma Informacija |
|
| Grynasis Svoris | 1kg (2.2lb) |
| Bendras Svoris | 1.351kg (2.98lb) |
| Pakuotės Tipas | Kartoninė Dėžė |
| Pakuotės Išmatavimai | 325x200x115mm (12.8x7.87x4.43in) |
TOP susijusios paieškos