Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB4 Type C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40Gbps ir tiekia iki 240W galios. Jis turi patvarią TPE apvalkalą ir yra suderinamas su USB4, Thunderbolt 3 ir DisplayPort 2.0 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 2m USB4 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juodas |
| Apvalkalo skersmuo | 4.8mm (0.19in) |
| Darbo temperatūra | -20°C - 40°C (-4°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -40°C - 80°C (-40°F - 176°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Jungtis A | USB4 Type C Male |
| Jungtis B | USB4 Type C Male |
| Laido medžiaga | Sidabruotas varis |
| Laido storis (galia) | 23AWG |
| Laido storis (duomenys) | 30AWG/33AWG/34AWG |
| Maksimali galia | PD 3.1 su ERP iki 240W (48V 5A) |
| Palaikomas juostos plotis | 40Gbps |
| Maksimalus raiškos | 3840x2160@60Hz, 7680x4320@60Hz |
Įvairūs |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava) |