USB kabelis Joyroom (S-CL020A13) „USB-C (Type-C) - Lightning kabelis“ (20W) 2m baltas
Pardavėjas UAB Dilaina
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
Pardavėjas UAB Dilaina
Rekvizitai
rating 4.7
USB kabelis Joyroom (S-CL020A13) „USB-C (Type-C) - Lightning kabelis“ (20W) 2m baltas kaina
add to cart Į krepšelį 7.26
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 7.26
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Specifikacija:
  • Gamintojas: Joyroom
  • Modelis: S-CL020A13
  • Jungtys:
    • USB-C
    • Žaibas
  • Palaikomos funkcijos: įkrovimas, duomenų perdavimas
  • Galia: iki 20 W
  • Ilgis: 2 m
  • Duomenų perdavimo greitis: 480 Mbps
  • Medžiaga: TPE
  • Balta spalva
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-17
USB C - Lightning 20W 2m cable Joyroom S-CL020A13 - baltas
Pliusai: Geriausios kokybės medžiagos, kurios užtikrina ilgą prekės tarnavimo laiką 20W galingumas užtikrina greitą įkrovimą 2 metrų ilgis suteikia pakankamai laisvės judėti
Minusai: Nėra galimybės reguliuoti kablio ilgio
Specifikacija
  • Gamintojas Joyroom
  • Matmenų svoris gramais 53.33
  • Moq 192
  • Rdy korektorius
  • Bc ŁŚL
  • Spalva Balta
  • Ilgis 2 m
  • Komplektas Dėžė
  • Euro pakaba Taip
  • Usb standartas USB 2.0 didelės spartos (USB 480 Mbps)
  • Maks. galingumas 20 vatų
  • Jungties tipas USB-C (kištukas); „Lightning“ (kištukas)
  • Papildomos funkcijos Su LED lempute
  • Produkto pakuotės plotis cm 10
  • Kiekis bendroje pakuotėje 192
  • Produkto pakuotės gylis cm 2
  • Produkto pakuotės aukštis cm 16
  • Modelio pavadinimas
    S-CL020A13W2
Panašios prekės
Baseus Dynamic USB - Lightning kabelis 2.4A 2m - Baltas
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Baseus Dynamic USB - Lightning kabelis 2.4A 2m - Baltas kaina
Baseus High Density Braided kabelis Type-C į Lightning PD 20W 2m - Mėlynas
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 3 vnt.
Baseus High Density Braided kabelis Type-C į Lightning PD 20W 2m - Mėlynas kaina
USB kabelis Joyroom (S-2030M8) "lightning" (2.4A) 2m žalias
  • Liko tik: 5+ vnt.
USB kabelis Joyroom (S-2030M8) "lightning" (2.4A) 2m žalias kaina
Kabelis USB C - USB C 2m 100W juodas Cafule Metal BASEUS
  • Įvertinimas 5.0 (79)
  • Liko tik: 1 vnt.
Kabelis USB C - USB C 2m 100W juodas Cafule Metal BASEUS kaina
-12 %
Kampinis įkrovimo laidas UGREEN US334 USB-C–USB-C, 5 A, PD 100 W, 1 m Kampinis įkrovimo laidas UGREEN US334 USB-C–USB-C, 5 A, PD 100 W, 1 m
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Kampinis įkrovimo laidas UGREEN US334 USB-C–USB-C, 5 A, PD 100 W, 1 m
  • Įvertinimas 5.0 (47)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Kampinis įkrovimo laidas UGREEN US334 USB-C–USB-C, 5 A, PD 100 W, 1 m kaina
USB kabelis Joyroom (S-A34) type-C (100W 3A) 1m žalias
  • Liko tik: 4 vnt.
USB kabelis Joyroom (S-A34) type-C (100W 3A) 1m žalias kaina
DG930IBEG Samsung laidas USB A iki USB C 1,5 m, Juodas (Juodas)
  • Liko tik: 2 vnt.
DG930IBEG Samsung laidas USB A iki USB C 1,5 m, Juodas (Juodas) kaina
Wozinsky WNBCC2 USB-C / USB-C PD 65W kabelis 2 m – juodos spalvos
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Wozinsky WNBCC2 USB-C / USB-C PD 65W kabelis 2 m – juodos spalvos kaina
Dudao L2L USB-A / Lightning 3A kabelis 2m – baltos spalvos
Dudao L2L USB-A / Lightning 3A kabelis 2m – baltos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Optinio kompiuterio maitinimo šaltinis TRENDnet 48 V 160W maitinimo adapteris kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Blow SAT INVERTO SINGLE PREMIUM kaina
intAct OLDTIMER 09611 6V 96Ah 390A (EN) akumuliatorius
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
intAct OLDTIMER 09611 6V 96Ah 390A (EN) akumuliatorius kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Tabac Original Purškiamas dezodorantas, 200ml kaina
Moteriškos kojinės „Begėdė“
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Moteriškos kojinės „Begėdė“ kaina
Medinė lentelė "Įkurtuvių proga" kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Equip Equip Glasfaserkab. LC / PC Pigtail Multi Mode Duplex OM2 2.0m kaina
LOGILINK CU0040 USB 3.0 tipo A tipo kabelis, skirtas A tipo dl. 3 m
  • GamintojasLogiLink
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaUSB-A, A
  • Jungties versija,
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
LOGILINK CU0040 USB 3.0 tipo A tipo kabelis, skirtas A tipo dl. 3 m kaina
-4 %