Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Joyroom S-CL020A12 USB-C–Lightning laidas palaiko PD 20W greitojo įkrovimo protokolą, todėl jums nereikės ilgai laukti, kol jūsų įranga bus paruošta darbui. Be to, jis yra atsparus karščiui, o paauksuota jungtis išsiskiria ilgu tarnavimo laiku. Be to, gaminys veikia su „iOS“ – jo pagalba atnaujinsite savo „iPhone“, „iPad“ ir „Airpods“ ausinių energiją.

| Gamintojas | Joyroom |
|---|---|
| Modelis | S-CL020A12 |
| Spalva | juoda |
| Galia | 20 W |
| Ilgis | 1,2 m |
| Sąsaja | USB-C į „Lightning“ |
| Dabartinis | 2,4 A |
| Medžiaga | PVC, nailonas |