Baseus Superior 100W USB į USB-C laidas 2m (juodas)
Atraskite tikrąjį greitį ir akimirksniu atnaujinkite savo įrenginių galią iki 6 A srove bei perkelkite failus 480 Mbps greičiu su „Baseus Superior“ laidu. 2 metrų ilgio laidas turi USB/USB-C jungtis ir tiekia iki 100 vatų galią. Jis taip pat palaiko greito įkrovimo protokolus, o dėl rafinuoto dizaino yra tvirtas ir visiškai saugus naudoti.

Įkraukite akimirksniu
Jus vargina ilgas laukimas, kol jūsų įrenginys bus įkrautas? Baseus išspręs šią problemą! „Superior Series“ laidas tiekia iki 6 amperų, iki 100 vatų galios ir palaiko greito įkrovimo protokolus. Todėl „Huawei Mate 40 Pro“ akumuliatoriaus įkrovimo lygiui pasiekti pakanka 30 minučių. Šis laidas idealus pasirinkimas žmonėms, kurie dažnai pamiršta atnaujinti savo išmaniojo telefono energiją – dabar užtenka vos akimirkos įkrovimo prieš išeinant iš namų. Sužinokite, kaip tai patogu!

Perkelkite failus per kelias akimirkas
Su „Baseus Superior“ galite ne tik įkrauti savo įrenginius, bet ir tvarkyti failus – tuo pačiu metu! Laidas leidžia perduoti duomenis 480 Mbps greičiu. Ką tai reiškia praktiškai? Pasirinktas nuotraukas, dokumentus ir kitus duomenis į pasirinktą įrenginį galite perkelti vos per kelias sekundes.

Kruopštus darbas
Baseus laidas sukurtas iš 6 varinių gijų, o tai reiškia ne tik patvarumą, bet ir greitą bei stabilų įkrovimą. Laido ilgis yra 2 metrai – todėl galite patogiai naršyti socialiniuose tinkluose, klausytis muzikos ir žiūrėti vaizdo įrašus, net kai telefonas įjungtas į įkrovimo lizdą.

DĖMESIO Laidas nesuderinamas su „iPhone 15“ serijos telefonais
| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Modelis | P10320102114-02 |
|---|
| Jungtys | USB / USB-C |
|---|
| Galia | 100 W |
|---|
| Dabartinis | 6A |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps |
|---|
| Ilgis | 2 m |
|---|
| Spalva | juoda |
|---|