USB-C į USB-C 240W „Vention TAVHF“ USB 4.0 5A 1 m 40 Gbps laidas (pilkas).
„Vention TAVHF“ laidas pasižymi aukščiausia konstrukcijos kokybe, pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu našumu. Dėl patvarios konstrukcijos, greito įkrovimo, spartaus duomenų perdavimo ir visapusiško suderinamumo tai idealus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek technologijų entuziastams. Rinkitės „Vention TAVHF“ laidą ir patirkite naują našumo bei patikimumo lygį kasdieniame naudojime.

Patvarumas ir lankstumas aukščiausiu lygiu
„Vention TAVHF USB-C“–USB-C laidas sukurtas galvojant apie reikliausius vartotojus. Tvirtas TPE apvalkalas ir nailono pynė užtikrina išskirtinį laido tvirtumą ir tamprumą. Tai daro jį atsparų dilimui ir trinčiai, garantuojant ilgą tarnavimo laiką net ir esant dideliam naudojimui. Papildoma 13 mm galinė dalis suteikia laidui ypatingo lankstumo ir nelūžtančio atsparumo, taip dar labiau padidindama jo patvarumą.

Pažangios ekranavimo technologijos
Kabelis aprūpintas pažangiomis ekranavimo technologijomis, naudojant 32/24 AWG alavuotus varinius laidininkus. Trigubas ekranavimas efektyviai apsaugo nuo elektromagnetinių trukdžių (EMI), užtikrindamas stabilų ir saugų signalo perdavimą. Taigi galite mėgautis puikia vaizdo ir garso kokybe be jokių trukdžių.

Greitas ir saugus jūsų įrangos įkrovimas
Integruotas „E-Marker“ lustas garantuoja saugų įkrovimą, palaikydamas PD 100W ir QC60W standartus. „Vention TAVHF“ laidas gali greitai įkrauti nešiojamuosius kompiuterius su 100 W galia vos per 2 valandas, planšetinius kompiuterius su PD30W – per 2,4 valandos, o nešiojamas žaidimų konsoles su 45 W galia – per 2,5 valandos. Palaikydamas iki 5 A srovę, tokius įrenginius kaip „Samsung S20“ galima įkrauti per 1,5 valandos, o „Xiaomi 10 Pro“ – vos per 1,25 valandos.

Universalus funkcionalumas
„Vention TAVHF“ laidas leidžia lengvai prijungti mažesnius įrenginius prie didesnių ekranų, o tai itin naudinga tiek darbui, tiek žaidimams. Pavyzdžiui, galite prijungti telefoną prie nešiojamojo kompiuterio arba nešiojamąjį kompiuterį prie didesnio monitoriaus ir mėgautis aukštos kokybės vaizdu bei garsu. Laidas palaiko 4K@60Hz vaizdo skiriamąją gebą ir užtikrina puikią garso ir vaizdo sinchronizaciją, todėl idealiai tinka žaisti žaidimus ar žiūrėti filmus.

Super greitas duomenų perdavimas ir aukštos kokybės ryšys
Palaikydamas USB 3.1 Gen 2 standartą, „Vention TAVHF“ laidas gali perduoti duomenis iki 10 Gbps greičiu. Tai reiškia, kad didelius failus galite perkelti per daug laiko, palyginti su vidutiniais laidais, taip žymiai padidindami darbo efektyvumą ir sutaupydami brangaus laiko. Laido sąsaja padengta nikeliu, kuris ne tik padidina jo patvarumą, bet ir užtikrina tvirtą bei stabilų ryšį. Atlikta daugiau nei 10 000 bandymų, siekiant užtikrinti kiekvieno įrenginio patikimumą ir saugumą. Todėl „Vention TAVHF“ laidas yra patikimas pasirinkimas bet kuriam vartotojui – nesvarbu, ar esate profesionalas, ar norite mėgautis geresnėmis pramogomis.

Suderinamumas ir universalumas
„Vention TAVHF USB-C“ – USB-C laidas yra suderinamas su ankstesniais USB 3.2, USB 3.1, USB 3.0 ir „Thunderbolt 3/4“ standartais, todėl yra suderinamas su įvairiais įrenginiais, tokiais kaip planšetiniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai, „Switch“ konsolės, prijungimo stotelės, standieji diskai, išorinės baterijos ir kt. Tai universalus sprendimas, kuris patenkins bet kurio vartotojo poreikius.

Įtraukta
- USB laidas
- Polietileno maišelis kabeliui
| Gamintojas | Ventiliacija |
|---|
| Modelis | TAH |
|---|
| Spalva | pilka |
|---|
| Sąsaja | USB 3.1 Gen2-C kištukas |
|---|
| Sąsajos padengimas | nikeliuotas |
|---|
| Vaizdo įrašo raiška | 4K raiška 60 Hz dažniu |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 10 Gb/s |
|---|
| Dirigentas | alavuotas varis |
|---|
| Integruotas lustas | E-žymeklis |
|---|
| Ekranavimas | Aliuminio folija, metalinė pynė, GND |
|---|
| Kabelio apvalkalas | TPE, nailono pynė |
|---|
| AWG | 24AWF+32AWG |
|---|
| OD | 4,3 mm |
|---|
| Kabelio ilgis | 1 m |
|---|
| Maitinimo šaltinis | PD100W 20V/5A |
|---|
| Jungties matmenys | 38,2 x 6,8 x 13,3 mm |
|---|