USB adapteris StarTech (RUBLMM15CMB)
  • Varlė kodas 24976278
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 24976278
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
USB adapteris StarTech (RUBLMM15CMB) kaina
add to cart Į krepšelį 23.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 23.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
StarTech.com 6 colių (15 cm) patvarus juodas USB-A kabelis su žaibo laidu – itin tvirtas, tvirtas aramidinio pluošto A tipo USB prie „Lightning“ įkroviklio / sinchronizavimo maitinimo laidas – „Apple MFi“ sertifikuotas iPad/iPhone 12. Produkto spalva: juoda, 1 jungtis: USB A, 2 jungtis: žaibas. Pakuotės plotis: 75 mm, Pakuotės gylis: 170 mm, Pakuotės aukštis: 17 mm. Pagrindinio (išorinio) korpuso plotis: 330 mm, pagrindinio (išorinio) korpuso ilgis: 400 mm, pagrindinio (išorinio) korpuso aukštis: 270 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-12
Adapteris USB StarTech (RUSBLTMM15CMB) yra labai patogus ir funkcionalus įrenginys.
Minusai: Adapterio kaina gali būti šiek tiek aukštesnė nei kitų panašių produktų.
Specifikacija
  • Gamintojas StarTech
  • Modelis
    RUSBLTMM15CMB
  • Jungtis 1 USB A
  • Jungtis 2 Apšvietimas
  • Spalva Juoda
  • Laido ilgis 0,15 m
  • Kabelinė terpė Šviesolaidžio
  • Taikymas Skaitmeninis
  • Tipas Laidas
  • Modelio pavadinimas
    RUSBLTMM15CMB
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
Delock Atblokuokite USB duomenų ir įkrovimo laidą, skirtą iPhone™, iPad™, iPod™, baltas 15 cm
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Delock Atblokuokite USB duomenų ir įkrovimo laidą, skirtą iPhone™, iPad™, iPod™, baltas 15 cm kaina
USB Laidas - LINDY Juodas Line USB 3.2 Type A į C Laidas, M/M, 10Gbps, 15W, 0.15 m, Juodas
  • GamintojasLindy
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
USB Laidas - LINDY Juodas Line USB 3.2 Type A į C Laidas, M/M, 10Gbps, 15W, 0.15 m, Juodas kaina
„LogiLink USB 3.1 C“ – USB 3.1
  • GamintojasLogiLink
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A
  • Jungties versija,
  • Jungties tipasUSB
„LogiLink USB 3.1 C“ – USB 3.1 kaina
USB adapteris eStuff (ES601004)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
USB adapteris eStuff (ES601004) kaina
-8 %
Kabelis USB Belkin USB-C - USB-C 0.15 m Baltas (CAB004BT0MWH)
  • GamintojasBelkin
  • Jungties formaC
  • SpalvaBalta
Kabelis USB Belkin USB-C - USB-C 0.15 m Baltas (CAB004BT0MWH) kaina
LOGILINK CU0166 LOGILINK - USB 3.2 Gen1x1 laidas, USB-A kištukas iki USB-C kištukas, juodas, 0,15 m
  • GamintojasLogiLink
  • Įvertinimas 5.0 (13)
HUB USB LogiLink LogiLink USB 3.2 HUB 4-port, Gen1 juodas
  • Jungties formaA, USB-A
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
HUB USB LogiLink LogiLink USB 3.2 HUB 4-port, Gen1 juodas kaina
LogiLink UA0360
  • Įvertinimas 5.0 (2)
LogiLink UA0360 kaina
Marmitek Prijunkite USB-C prie USB-A adapterio
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Marmitek Prijunkite USB-C prie USB-A adapterio kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Elbrus striukė
  • GamintojasElbrus
  • Medžiaga,
  • Dydis, , , ,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Elbrus striukė kaina
Schneider Electric UPS APC BE850G2- UK
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Schneider Electric UPS APC BE850G2- UK kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Teva Pharma Teva Valerijonas 200mg 30vnt kaina
-29 %