Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis USB, skirtas įkrauti įvairius elektroninius prietaisus, pvz., išmaniuosius telefonus ir kt..
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Įvesties įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 5 / 9 / 12 V DC |
| Išvesties srovė : | 3 / 2 / 1.6 A |
| Išvesties galia : | 19.2 W |
| Išvestis : | USB-A |
| Apsaugos priemonės : | Daugiapakopė įkrautų prietaisų apsaugos sistema |
| Pagrindinės savybės : | Pažangus energijos valdymas Išmanusis baterijos krovimas, pailginantis tarnavimo laiką Quick Charge 3.0 - greitas krovimas |
| Korpuso tipas : | Plastikas (PC + ABS) Korpusas su kištuku |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.034 kg |
| Matmenys : | 80 x 40 x 27 mm |
| Gamintojas / Markė : | STAZER |
| Garantija : | 2 metai |