Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m Thunderbolt 4 kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 40Gbps ir suteikia maksimalią galią iki 100W. Jis suderinamas su įvairiais protokolais, įskaitant Thunderbolt 4, USB4 ir DisplayPort 2.0.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | Thunderbolt 4 kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.6 mm (0.18 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 30AWG |
| Maksimali galia | 100W (20V 5A) |
| Palaikoma juosta | 40Gbps |
| Maksimali rezoliucija | 4096x2160@120Hz, 7680x4320@60Hz |
| Darbo temperatūra | 10°C - 40°C (50°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 50°C (14°F - 122°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | Thunderbolt 4 USB Type C Male |
| Jungtis B | Thunderbolt 4 USB Type C Male |
| Jungčių danga | Nikelis |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |