MicroConnect USB 2.0 ilgintuvo kabelis 60M – USBEXT60M
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
MicroConnect USB 2.0 ilgintuvo kabelis 60M – USBEXT60M kaina
add to cart Į krepšelį 31.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 31.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Kabelis USB MicroConnect USB 2.0 ilgintuvo kabelis 60M yra labai patogus ir naudingas produktas.
Specifikacija
  • Gamintojas MicroConnect
  • Modelis
    USBEXT60M
  • Rj-45 prievadų kiekis (imtuvas) 1
  • Išvesties srovė 2 A
  • Palaikomi kabelių tipai 5 katė, 5 katė, 6 katė
  • Produkto spalva Juoda
  • AC įvesties dažnis 50–60 Hz
  • Išorinis maitinimo adapteris Taip
  • AC įvesties įtampa 100-240 V
  • Išvesties įtampa 5 V
  • Rj-45 prievadų kiekis (siųstuvas) 1
  • Tipas Tinklo siųstuvas ir imtuvas
  • Maksimalus perdavimo atstumas 60 m
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    ‎USBEXT60M
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
USB adapteris PremiumCord kuext USB - RJ45 Juodas (kuext) kaina
-8 %
Kabelis USB Moshi USB-A - Žaibas Juodai-Sidabrinė (MI-LIGHUSB-90B)
Kabelis USB Moshi USB-A - Žaibas Juodai-Sidabrinė (MI-LIGHUSB-90B) kaina
Goobay Lightning USB-C įkrovimo ir sinchronizavimo laidas, 1m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Goobay Lightning USB-C įkrovimo ir sinchronizavimo laidas, 1m kaina
Vonmählen – Allroundo C – „viskas viename“ laidas
Vonmählen – Allroundo C – „viskas viename“ laidas kaina
-20 %
USB kabelis OWC USB-A - Žaibas 1 m Baltas (NWTCBLUSBL1MW)
  • GamintojasOWC
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaBalta
  • Liko tik: 2 vnt.
USB kabelis OWC USB-A - Žaibas 1 m Baltas (NWTCBLUSBL1MW) kaina
Nedis 1m USB-C Lightning laidas iPad, iPhone, iPod, baltas
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Nedis 1m USB-C Lightning laidas iPad, iPhone, iPod, baltas kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
BELKIN BRAIDED USB-C IR USB-C / KABELAS PALAIKIA GREITĄ ĮKROVIMĄ
BELKIN BRAIDED USB-C IR USB-C / KABELAS PALAIKIA GREITĄ ĮKROVIMĄ kaina
-39 %