Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m violetinė
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
rating 4.5
Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m violetinė kaina
add to cart Į krepšelį 8.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 8.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pagrindinė informacija
USB-C–USB-C maitinimo laidas, 2 m ilgio. Skirtas maitinti įrenginius, kurių galia iki 240 W (maitinimo tiekimas). Su dviem USB-C kištukais palaiko greitą įkrovimą. Sustiprinta pynė apsaugo nuo pažeidimų ir susipainiojimo. ABS korpusas. Nepalaiko duomenų perdavimo. Violetinė spalva.
Paraiška
Specifikacija
Pagrindiniai duomenys
Tipas: USB-C–USB-C maitinimo laidas
- Ilgis: 2 m
- Spalva: violetinė
- Kištukai: 2x USB-C
- Standartinis: Maitinimo tiekimas iki 240 W
- Paskirtis: maitinimo šaltinis / įkrovimas
Duomenų perdavimas: nėra
Konstrukcija ir medžiagos
- Medžiaga: pintas pynimas, ABS plastikas
- Sustiprinta pynė: taip
- Atsparumas pažeidimams: taip
- Dizainas: kompaktiškas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-14
Pliusai: Galingumas iki 240W užtikrina greitą įkrovimą 2 metrų ilgis suteikia daugiau laisvės judėti USB-C jungtis užtikrina universalumą ir kompatibilumą su daugeliu įrenginių
Minusai: Gali būti per ilgas ir užsikabinęs
Specifikacija
  • Gamintojas Spacetronik
  • Pradinė mokykla vnt.
  • Svoris 0
  • Gylis 3.00
  • Plotis 11.00
  • Masė 0.20
  • Aukštis 11.00
  • Modelio pavadinimas
    KU03_SPC020V
Panašios prekės
Baseus Pudding 100W USB-A - USB-C kabelis 2m - mėlynos spalvos
  • GamintojasBaseus
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A
  • Jungties tipasUSB
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Baseus Pudding 100W USB-A - USB-C kabelis 2m - mėlynos spalvos kaina
Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m tamsiai mėlyna
  • GamintojasSpacetronik
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m tamsiai mėlyna kaina
„Solight“ USB-C laidas, USB 2.0 A jungtis - USB-C 3.1 jungtis, silikoninis, 2 m
  • GamintojasSolight
  • Jungties formaC
  • Jungties versija
  • Liko tik: 3 vnt.
„Solight“ USB-C laidas, USB 2.0 A jungtis - USB-C 3.1 jungtis, silikoninis, 2 m kaina
Axagon Data and charging USB 3.2 Gen 1 kabelio ilgis 2 m. PD 60W, 3A. Juodas braided. kaina
Wentronic Kabelis USB-C 2.0 480 Mb/s Goobay KAMPINIS TEXTIL 2m
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Wentronic Kabelis USB-C 2.0 480 Mb/s Goobay KAMPINIS TEXTIL 2m kaina
Baseus Crystal Shine kabelis USB - USB-C 100W 2m mėlynas
  • Įvertinimas 5.0 (8)
Baseus Crystal Shine kabelis USB - USB-C 100W 2m mėlynas kaina
Extralink Smart Life Braided 15W USB Type-A iki Type-C 2m 5V 3A juoda
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Extralink Smart Life Braided 15W USB Type-A iki Type-C 2m 5V 3A juoda kaina
Extralink Smart Life USB-C - Lightning 27W 200cm juoda
Extralink Smart Life USB-C - Lightning 27W 200cm juoda kaina
Kabelis 6A 66W 2m PD USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos
Kabelis 6A 66W 2m PD USB – USB-C Tech-Protect UltraBoost pilkos spalvos kaina
Wozinsky WNBCC2 USB-C / USB-C PD 65W kabelis 2 m – juodos spalvos
Wozinsky WNBCC2 USB-C / USB-C PD 65W kabelis 2 m – juodos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
OPTIMA Geltona Top 6V 50Ah akumuliatorius
  • GamintojasOptima
  • TipasAGM
  • Įtampa (V)
  • Talpa (Ah)
  • Srovė EN (A)765
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
OPTIMA Geltona Top 6V 50Ah akumuliatorius kaina