USB-C PD100/240W Spacetronik kabelis 2m baltas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
USB-C PD100/240W Spacetronik kabelis 2m baltas kaina
add to cart Į krepšelį 9.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pagrindinė informacija
USB-C–USB-C maitinimo laidas, modelis „Spacetronik KU03-SPC020W“. Palaiko iki 240 W galią. Laidas su dviem USB-C kištukais yra 2 metrų ilgio. Jis turi patvarų ABS korpusą ir sustiprintą pintą movą. Skirtas tik maitinimo šaltiniui, o ne duomenų perdavimui. Baltos spalvos.
Paraiška
Specifikacija
Bendrieji parametrai
Tipas: USB-C–USB-C maitinimo laidas
- Modelis: KU03-SPC020W
- Spalva: balta
- Ilgis: 2 m
Savybės ir standartai
- Maitinimo šaltinis: iki 240 W (maitinimo tiekimas)
- Paskirtis: tik maitinimo šaltinis (duomenų perdavimo nėra)
- Jungtys: 2 × USB-C
Statyba
- Medžiaga: ABS korpusas, sustiprinta pynė
- Konstrukcija: lanksti, atspari mechaniniams pažeidimams
Specifikacija
  • Gamintojas Spacetronik
  • Pradinė mokykla vnt.
  • Svoris 0
  • Masė 0.20
  • Aukštis 11.00
  • Gylis 3.00
  • Plotis 11.00
  • Modelio pavadinimas
    KU03_SPC020W
Panašios prekės
Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m tamsiai mėlyna
  • GamintojasSpacetronik
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Kabelis USB-C PD100/240W Spacetronik 2m tamsiai mėlyna kaina
„Solight“ USB-C laidas, USB 2.0 A jungtis - USB-C 3.1 jungtis, silikoninis, 2 m
  • GamintojasSolight
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • Liko tik: 3 vnt.
„Solight“ USB-C laidas, USB 2.0 A jungtis - USB-C 3.1 jungtis, silikoninis, 2 m kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Axagon Data and charging USB 3.2 Gen 1 kabelio ilgis 2 m. PD 60W, 3A. Juodas braided. kaina
Tiross MORRE KABELIS DO ŁADOWARKI USB-C 240W 2m Z WYŚWIETLACZEM LED
  • GamintojasTiross
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Tiross MORRE KABELIS DO ŁADOWARKI USB-C 240W 2m Z WYŚWIETLACZEM LED kaina
Wentronic Kabelis USB-C 2.0 480 Mb/s Goobay KAMPINIS TEXTIL 2m
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Wentronic Kabelis USB-C 2.0 480 Mb/s Goobay KAMPINIS TEXTIL 2m kaina
Baseus Crystal Shine kabelis USB - USB-C 100W 2m mėlynas
  • Įvertinimas 5.0 (8)
Baseus Crystal Shine kabelis USB - USB-C 100W 2m mėlynas kaina
USB-C laidas, skirtas Lightning Baseus Glimmer Series, 20W, 2m (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (3)
USB-C laidas, skirtas Lightning Baseus Glimmer Series, 20W, 2m (juodas) kaina
Extralink Smart Life USB-C - Lightning 27W 200cm juoda
Extralink Smart Life USB-C - Lightning 27W 200cm juoda kaina
Cable Tech-Protect Ultraboost Lite USB-C PD60W/3A 200 cm - pilka
Cable Tech-Protect Ultraboost Lite USB-C PD60W/3A 200 cm - pilka kaina
„Baseus Tungsten Gold“ greito įkrovimo duomenų kabelis Type-C į Type-C 100W 2m Juodas (Juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (41)
„Baseus Tungsten Gold“ greito įkrovimo duomenų kabelis Type-C į Type-C 100W 2m Juodas (Juodas) kaina