UPS AVARINIS MAITINIMO VOLT POLSKA MICRO 800VA 480W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 25 has video
add to cart Į krepšelį 52.99
UPS AVARINIS MAITINIMO VOLT POLSKA MICRO 800VA 480W kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Charakteristikos
Atsakymo laikas (įprastai): 3 ms
Maksimali konfigūruojama galia: 800 VA
Automatinis įtampos reguliavimas (AVR): Taip
Faktinė galia: 480 W
Bangos forma: apytikslė sinusinė banga
Įvesties dažnis: 50/60 Hz
Triukšmo lygis: 40 dB
UPS topologija: Line-interaktyvi technologija
Statyba
Gaminio spalva: juoda
Išdėstymas: Bokštas
Ekrano tipas: skaitmeninis
Šviesos diodai: Ne
Svoris ir matmenys
Gaminio gylis: 297 mm
Produkto svoris: 4,9 kg
Gaminio aukštis: 142 mm
Gaminio plotis: 101 mm
Darbo sąlygos
Temperatūros diapazonas (veikimas): 0 - 40 °C
Prievadai ir sąsajos
USB prievadų skaičius: 1
Maitinimo lizdų skaičius: 2 x maitinimo lizdas
Baterija
Šaltas paleidimas: Taip
Baterijos talpa: 9 Ah
Įkrovimo laikas: 6-8 valandos
Baterijos tipas: gelio baterija (AGM)
Palaikomų baterijų skaičius: 1
Kitos funkcijos
Nominali įėjimo įtampa: 230 V
Nominali išėjimo įtampa: 230 V
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-11
Minusai: Nėra galimybės prijungti daugybę prietaisų vienu metu.
Specifikacija
  • Gamintojas Volt
  • Modelis
    5UP0800090
  • Šaltas paleidimas Taip
  • Svoris 4.65
  • Bangos forma Modifikuotas sinusas
  • Baterijos tipas 12V / 9Ah
  • Perjungimo laikas 2-6ms
  • Architektūra oi Line-Interactive
  • Fazių skaičius įėjime 1/1
  • Pavadinti galia 800
  • Tikroji galia 480
  • Baterijų skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    5UP0800090
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 05:45:23
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Volt Pico UPS 800VA/480W 9Ah nepertraukiamo maitinimo blokas
  • GamintojasVolt
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Volt Pico UPS 800VA/480W 9Ah nepertraukiamo maitinimo blokas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„Digitus Line-Interactive“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), 800 VA / 480 W kaina
Trust Pasitikėjimas Paxxon 23503
  • GamintojasTrust
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Trust Pasitikėjimas Paxxon 23503 kaina
-5 %
Rebel Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 800VA 480W 230V
  • GamintojasRebel
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Rebel Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 800VA 480W 230V kaina
-6 %
Green Cell Žalias Cell GREENCELL UPS02 UPS Micropower 800VA Žalias Cell
  • GamintojasGreen Cell
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Green Cell Žalias Cell GREENCELL UPS02 UPS Micropower 800VA Žalias Cell kaina
Fortron FSP | Nano 800 | 800 VA | 220/ 230/ 240 VAC V | 270 V
  • GamintojasFortron
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Fortron FSP | Nano 800 | 800 VA | 220/ 230/ 240 VAC V | 270 V kaina
QOLTEC 53979 UPS Monolith 850VA 480W LCD USB RJ45
  • GamintojasQoltec
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 53979 UPS Monolith 850VA 480W LCD USB RJ45 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS REBEL modelis Nanopower Plus 850 neprisijungus 850VA 480W 230V 50Hz LCD USB RJ45 kaina
-8 %
QOLTEC 53773 nepertraukiamo maitinimo linijos interaktyvus monolitas 850VA 480W
  • GamintojasQoltec
  • Įvertinimas 5.0 (1)
QOLTEC 53773 nepertraukiamo maitinimo linijos interaktyvus monolitas 850VA 480W kaina