SMPS 24V 3A 72W ATTE APS-70-240-E maitinimo šaltinis
  • Varlė kodas 53193674
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Varlė kodas 53193674
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
SMPS 24V 3A 72W ATTE APS-70-240-E maitinimo šaltinis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 79.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 79.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy SMPS 24V 3A 72W ATTE APS-70-240-E
Model: APS-70-240-E
Przeznaczenie
APS-70-240-E to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy wewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
Najważniejsze cechy
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Specyfikacja techniczna
Napiecie wyjściowe 21 ... 26 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy 3A
Moc zasilacza 72W
Sprawność 90% @60W
Napięcie wejściowe 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenia wejścia Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed zwarciem 5A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 5A
Temperatura pracy -10 ... +40°C
Montaż Otwory montażowe 6 mm, możliwością zawieszenia
Stopień ochrony IP20
Wymiary 251 × 200 × 85 mm