Online Usv ZINTO 1500 - 1500VA/1350W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
rating 4.5
Online Usv ZINTO 1500 - 1500VA/1350W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 695.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 695.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-01
Šis UPS įrenginys yra patikimas sprendimas, užtikrinantis nepertraukiamą elektros tiekimą. Jis pasižymi dideliu efektyvumu (1350 W), plačiu įtampos diapazonu (176-274 V) ir dažnio suderinamumu (50/60 Hz). Tačiau jis gali būti šiek tiek triukšmingas veikimo metu.
Pliusai: Didelis efektyvumas (1350 W) Platus įtampos diapazonas (176-274 V) Dažnio suderinamumas (50/60 Hz)
Minusai: Gali būti šiek tiek triukšmingas veikimo metu
Specifikacija
  • Gamintojas Online Usv
  • Modelis
    Z1500
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 208 V
  • Svoris 21 kg
  • Triukšmingumo lygis 45 dB
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Aukštis 88 mm
  • Tarptautinės apsaugos (IP) kodas IP20
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 8 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 1500 VA
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Maksimali srovė 11 A
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Produkto spalva Juoda
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 23 min
  • Plotis 438 mm
  • Stelažo talpa 2U
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 90 %
  • Saugumas EN62040-1
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • RS-232 jungtys 1
  • Šaltas paleidimas Taip
  • Pridėti laidai Power load cable,USB cable
  • Baterijos įtampa 48 V
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 274 V
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Išėjimo dažnio reguliavimas 50/60 Hz
  • Stovo tvirtinimo rinkinys Taip
  • Išėjimo įtampos reguliavimas +3 - -3 %
  • Greito įdiegimo vadovas Taip
  • Efektyvumas 97 %
  • Išvesties galingumas 1350W
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (mtbf) 50 000 val
  • Baterijos talpa 9 Ak
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 176 V
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 10 min
  • Gylis 512 mm
  • USB jungtis Taip
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Ekranas LCD
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    ‎Z1500
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
VERTIV EDGE UPS 1.5kVA 230V 1U stovas
  • GamintojasVertiv
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
VERTIV EDGE UPS 1.5kVA 230V 1U stovas kaina
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1500ERT2UA | 1500 VA | 1350 W
  • GamintojasCyberPower
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1500ERT2UA | 1500 VA | 1350 W kaina
Fortron FSP CHAMP 3K stelažas ONLINE, UPS, 3000VA, 2700W
  • GamintojasFortron
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Fortron FSP CHAMP 3K stelažas ONLINE, UPS, 3000VA, 2700W kaina
APC Smart-UPS X 750VA Rack/Tower LCD 230V
  • GamintojasApc
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
APC Smart-UPS X 750VA Rack/Tower LCD 230V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Alphacool Hardtube Acrylic 16/13mm, 80cm – Set of 4, Satin kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Atbulinio plaktuko išėmėjo rinkinys, devynių būdų, 17vnt. kaina
  • Pristatymas į namus 12-17 d. d.
Kaitintuvas EOS IRS 50 kaina
Adidas bateliai
  • GamintojasAdidas
  • Dydis, , , ,
  • SkirtaVyrams
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Adidas bateliai kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Bahco Bimetalinė karūna 73mm kaina