Online Usv Systeme ZINTO 1000 - 1000VA/900W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
rating 4.5
Online Usv Systeme ZINTO 1000 - 1000VA/900W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 375.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 375.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Pliusai: 8 kintamosios srovės lizdai 2U stelažo talpa Line-Interactive topologija
Minusai: Trumpas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai
Specifikacija
  • Gamintojas Online Usv Systeme
  • Modelis
    Z1000
  • Baterijos įtampa 24 V
  • Aukštis 88 mm
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 8 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 1000 VA
  • Produkto spalva Juoda
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Plotis 438 mm
  • Stelažo talpa 2U
  • Išvesties galingumas 900 vatų
  • Baterijos talpa 12 Ak
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 7 min
  • Gylis 412 mm
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 208 V
  • Svoris 14,5 kg
  • Triukšmingumo lygis 45 dB
  • Tarptautinės apsaugos (IP) kodas IP20
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Maksimali srovė 7.4 A
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 19 min
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 90 %
  • Saugumas EN62040-1
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • RS-232 jungtys 1
  • Šaltas paleidimas Taip
  • Pridėti laidai Power load cable,USB cable
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 274 V
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Išėjimo dažnio reguliavimas 50/60 Hz
  • Stovo tvirtinimo rinkinys Taip
  • Išėjimo įtampos reguliavimas +3 - -3 %
  • Greito įdiegimo vadovas Taip
  • Efektyvumas 97 %
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (mtbf) 50 000 val
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 176 V
  • USB jungtis Taip
  • Ekranas LCD
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    ‎Z1000
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Maitinimo šaltinis UPS POWER WALKER VFI 1000 CRM LCD (1000VA)
  • GamintojasPower Walker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Maitinimo šaltinis UPS POWER WALKER VFI 1000 CRM LCD (1000VA) kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Bluewalker POWERWALK VFI 1000 RMG PF1 Power Walker
  • GamintojasBluewalker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Liko tik: 4 vnt.
Bluewalker POWERWALK VFI 1000 RMG PF1 Power Walker kaina
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1000EA-DE | 1000VA | 900W
  • GamintojasCyberPower
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1000EA-DE | 1000VA | 900W kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Digital Data Communications UPS Conceptronic ZEUS52ES1K maitinimo šaltinis UPS Podwójnej konwersji (online) 1 kVA 900 W 3 x gniazdo jungiama į tinklą kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Miegmaišis meteorų sapnuotojas
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
Miegmaišis meteorų sapnuotojas kaina
-8 %
Sidabrinis žiedas - 16.5 - 2.6 g.
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Sidabrinis žiedas - 16.5 - 2.6 g. kaina
-30 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Flex Accessories Šlifavimo popierius FLEX SELECT ⌀225mm, 1vnt. P 80 kaina