Maitinimo šaltinis UPS CONCEPTRONIC ZEUS 2200VA 1320W 3xIEC+2xSchuko HID,USB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Maitinimo šaltinis UPS CONCEPTRONIC ZEUS 2200VA 1320W 3xIEC+2xSchuko HID,USB kaina
ar
add to cart Į krepšelį 419.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 419.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Topologia UPS: Technologia line-interactive, Auto-restart: Tak, Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak, Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 240 V, Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V, Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie, Słyszalny alarm: Tak, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2,2 kVA, Moc rzeczywista: 1320 W, Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 220 V, Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V, Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Specifikacija
  • Gamintojas Zeus
  • Modelis
    ZEUS04EM
  • Gamintojo kodas ZEUS04EM
  • Svoris 0
  • Išėjimo darbinė įtampa (minimali) 240 V
  • Įėjimo darbinė įtampa (maksimali) 240 V
  • Tikroji galia 1320W
  • Išėjimo darbinė įtampa (maksimali) 220 V
  • Automatinis paleidimas iš naujo Taip
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Garsinis signalas Taip
  • Topologijos pakilimai Technologia interaktyvi linija
  • Maksimali konfigūruojama galia 2,2 kVA
  • Įėjimo darbinė įtampa (minimali) 220 V
  • Modelio pavadinimas
    ZEUS04EM
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
APC Back-UPS Pro Gaming 2200VA, 6 lizdai, AVR, LCD sąsaja (1320W), 4x Schuko, 2x IEC C13, baltas (Arkties) kaina
APC BACK-UPS PRO FOR GAMING, 2200VA/1320W, TOWER, 230V, 4X SCHUKO AND 2X IEC C13 OUTLETS
  • GamintojasApc
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
APC BACK-UPS PRO FOR GAMING, 2200VA/1320W, TOWER, 230V, 4X SCHUKO AND 2X IEC C13 OUTLETS kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
APC BACK-UPS PRO FOR GAMING, 2200VA/1320W, TOWER, 230V, 4X SCHUKO AND 2X IEC C13 OUTLETS, RGB LIGHTS, PURE SINE WAVE, ARCTIC (Baltas) kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Unit UPS įrenginys USV LIN 2200VA Raudona D 2200 Tower G2 kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
VI 2200 RLE UPS Power Walker linijinis interaktyvus 2200 VA kaina
-8 %
UPS MAITINTUVAS COVER-WINTER-3K+6X9AH 3000 VA COVER
  • GamintojasCover
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Liko tik: 4 vnt.
UPS MAITINTUVAS COVER-WINTER-3K+6X9AH 3000 VA COVER kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
EUROPOWER LFP serijos LiFePO4 baterija 12.8V 150Ah Bluetooth, šildymo kilimėlis (Eksploatavimo trukmė ~2000 ciklų) kaina
-14 %
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Pulsar RK1564-G 15U / 19 colių sieninė stovo spintelė kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (57)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Goobayi 94026 kelioninis adapteris kaina
Nerūd. plieno pjovimo diskas PFERD EHT 150x1,6mm A46 P PSF-INOX
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Nerūd. plieno pjovimo diskas PFERD EHT 150x1,6mm A46 P PSF-INOX kaina
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CP3052U LOGILINK - Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine pilkas 2,00m kaina
Patchsee patch kabelis UTP CAT 6a juodas 0,9m
Patchsee patch kabelis UTP CAT 6a juodas 0,9m kaina
Pro Touch bateliai
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Pro Touch bateliai kaina
Belaidė optinė pelė Esperanza TITANUM TM116W VULTURE - 3D | 2.4 GHz| 1000 DPI
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Belaidė optinė pelė Esperanza TITANUM TM116W VULTURE - 3D | 2.4 GHz| 1000 DPI kaina