HIKVISION UPS DS-UPS1000 (1000VA/600W, Tower)
  • Varlė kodas 44338662
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
  • Varlė kodas 44338662
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
HIKVISION UPS DS-UPS1000 (1000VA/600W, Tower) kaina
ar
add to cart Į krepšelį 79.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 79.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Tipas: UPS (nepertraukiamo maitinimo šaltinis)
  • Modelis: DS-UPS1000
  • Galia: 1000VA/600W
  • Jungtys: 2 x Schuko
  • Bangos forma: Simulated sinus
  • UPS tipas: Offline
  • Matmenys: 274x95x139 mm (GxPxA)
  • Baterija: 1x12V/9Ah
  • Savybės: AVR
  • Apsaugos nuo: viršįtampių, perkrovos, trumpojo jungimo, perdidelio akumuliatoriaus iškrovimo
  • Srovės įtampa (INPUT): 230 VAC±10%
  • Srovės įtampa (OUTPUT): nuo 210 VAC iki 235 VAC
  • Prekės ženklas: Hikvision
Baterija
Baterijos tipas 12 V/9 Ah, lead-acid battery
Įkrovimo laikas 4-6 hours recover to 90% capacity
Typical Backup Time Run time at 60w: 60 minRun time at 150w: 15 minRun time at 300w: 2 min
Bendra informacija
Dydis 274 mm × 95 mm × 139 mm (10.79" × 3.74" × 5.47")
Darbo sąlygosdrėgmė 30% to 90% (non-condensing)
Darbinė temperatūra 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F)
Svoris Approx. 5.4 kg (11.9 lb)
Indikatorius
įvestis
Input Frequency 50/60 Hz self-adaptive
Įėjimo įtampos diapazonas 140 VAC to 290 VAC
Kištuko tipas Schuko
Sąsaja
Communicate Ports No
išvestis
Outlet Number 2
Outlet Type Schuko
Output Frequency 50/60 Hz ± 0.5 Hz self-adaptive
Output Voltage Range 210 VAC to 235 VAC
Perjungimo laikas ≤ 10 ms
Bangos forma PWM
Maitinimas
UPS Capacity 1000 VA / 600 W
Apsauga
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-23
Minusai: Gali būti sudėtinga pradinė konfigūracija vartotojams be techninių žinių.
Specifikacija
  • Gamintojas Hikvision
  • Svoris 5.0280
  • Aukštis 210
  • Plotis 140
  • Ilgis 320
  • Modelio pavadinimas
    DS-UPS1000
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokia yra Hikvision DS-UPS1000 veikimo trukmė?
2. Kokią įrangą gali aprūpinti 600W UPS?
3. Ar šis maitinimo šaltinis turi įtampos stabilizavimą (AVR)?
4. Kiek lizdų turi šis apsauginis įrenginys?
5. Kaip veikia signalizacija ir indikatoriai?
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
ĮKROVIKLIS UPS AT-UPS650BK-LED 650 VA EAST
  • GamintojasEAST
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
ĮKROVIKLIS UPS AT-UPS650BK-LED 650 VA EAST kaina
Maitinimo šaltinis UPS POWER WALKER VI 1000 STL FR (1000VA)
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Maitinimo šaltinis UPS POWER WALKER VI 1000 STL FR (1000VA) kaina
  • Įvertinimas 4.8 (41)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Green Cell Uninterruptible Power Supply UPS 1000VA 600W with LCD Display | EU VERSION | 2x Schuko 2x IEC Sockets kaina
Rebel Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 1000VA 600W 230V
  • GamintojasRebel
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Rebel Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 1000VA 600W 230V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Sofa Sulankst. saulės gult. su pag. galvai, regul. atloš., pilkas
  • GamintojasvidaXL
  • TipasGultai
  • Aukštis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sofa Sulankst. saulės gult. su pag. galvai, regul. atloš., pilkas kaina
Setino Kepurė Vaikams Bing Mint
Setino Kepurė Vaikams Bing Mint kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Nyko Dualies žaidimo pultai (Switch) kaina
-25 %
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Universalus Ogobolli Silicone Octopus Teether kaina
Coreparts MicroBattery 24W Asus maitinimo adapteris kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 10-12 d. d.
Inline „Deltaco“ prailginimo kabelis 4 kontaktų ATX12V (P4) pirmyn ir atgal, 0,3 m / SSI-43 kaina
-56 %
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Freza HM S=12 D=12.7x38, CMT kaina
-2 %