HIKVISION UPS DS-UPS01K24-R/TJS(O-STD)/EU/IEC (Rack/Tower, LCD, 1000VA/900W )
  • Varlė kodas 54198994
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54198994
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
HIKVISION UPS DS-UPS01K24-R/TJS(O-STD)/EU/IEC (Rack/Tower, LCD, 1000VA/900W ) kaina
add to cart Į krepšelį 433.83
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 433.83
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Tipas: UPS
  • Modelis: DS-UPS01K24-R/TJS(O-STD)/EU/IEC
  • Galia: 1000VA / 900W
  • Dizainas: Rack/Tower
  • Ekranas: LCD
  • Jungtys: 8xC13, RS232, USB B, 2xRJ45, EPO
  • LAN plokštės suderinamumas: R Series - SNMP Card arba MAS4 Card dry contacts
  • UPS tipas: Online
  • Grynas sinusas
  • Matmenys: 440x460x86.5 (2U) PxGxA
  • Baterijos: 2x12V/9Ah
  • Korpusas: Metalinis
  • Galima prijungti iki 4 vnt. baterijų paketų DS-UPSB0924B-R/TJC
Baterija
Battery Number 2
Akumuliatoriaus tipas Valve Regulated Lead Acid (VRLA)
Capacity (Standard Unit) 12V/9Ah
Charging Current (Max.) 1A
DC System Voltage (VDC) 24V
Expandable Runtime Yes, External battery pack: DS-UPSB0924B-R/TJC
Typical Backup Time View Runtime Graph
Typical Recharging Time 4 hours (To 90% of full capacity)
Efektyvumas
AC Mode 89%
Battery Mode 85%
Aplinkosauga
Aukštis <1500m, derating required when>1500m
Drėgmės diapazonas 20~95%RH @ 0~40°C (Non condensing)
Triukšmo lygis <50dB at 1 Meter
Darbinė temperatūra 0°C~40°C
Sandėliavimo temperatūra -25°C~55°C
Indikatorius
Signalizacija Battery mode/Battery low voltage /Overload/Fault
įvestis
Įvesties dažnis 40~70Hz (50/60Hz Auto-Sensing)
Įvesties įtampos diapazonas 110~300Vac (176~264Vac @ 100% load)
Nominali įtampa 208/220/230/240Vac
Phase Single Phase
Galios faktorius ≥0.99
išvestis
Crest faktorius 3:1
Harmonic distortion (THDv) ≤3% Linear load ≤5% Non linear load
Output Frequency Online mode: 46~54Hz or 56~64HzBat. Mode: (50/60±0.1%)Hz
Išvesties lizdai IEC panel/EU panel/UK panel/US panel Optional
Išvesties įtampa 208/220/230/240Vac
Output Waveform Pure Sinewave
Power factor 0.9
Perjungimo laikas AC mode to Bat.mode: 0msInverter to Bypass: 4ms (Typical)
Physical
Dimension W x D x H (mm) 440 x 460 x 86.5
Net weight (kg) 11.3
Galia
UPS Capacity 1000 VA / 900 W