Eaton 9PX 2200i RT2U
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 20 has video
Eaton 9PX 2200i RT2U
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 2025.92
Eaton 9PX 2200i RT2U kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 2025.92
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Gamintojas Eatonas
Bendras gylis (mm) 550,00 mm
Bendras aukštis (mm) 165,00 mm
Bendras svoris 28,96 kg
Bendras plotis (mm) 595,00 mm
Grynasis svoris 25,00 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 3000,00 g
Plastikas (be PET) 960,00 g
Taros svoris (kg) 3,96 kg
Tūris (m3) 0,05 m³
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Akumuliatorius
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
EEĮA mokestis CL109:5:2017-04-01
Prodiuseris Eatonas
UPS topologija Internete
Talpumas 2200 VA
Gaminto prekės modelio pavadinimas 9PX2200IRT2U
Gamintojo prekių serija UPS
Matmenys (P x G x A) 44 x 60,5 x 8,65 mm
Talpumas 2200 W
TI svoris (kg) 1,5 kg
Paletės kiekis 32 dalių
Garantija 36 mėn.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Minusai: Didelis svoris
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    9PX2200IRT2U
  • Aukštis 86,5 mm
  • Plotis 440 mm
  • Gylis 605 mm
  • Atsargos 0
  • Formos koeficientas Rackmount / bokštas
  • Elemento tipas Atsargos
  • Svoris 25 kg
  • USB prievadas taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Efektyvumas 93.5%
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Rs232 prievadai 1
  • Ekrano tipas LCD
  • Išėjimo galia 2200W
  • Galios faktorius 1
  • Upstopologija Dviguba konversija (internete)
  • Stovo montavimo rinkinys taip
  • Acoutlettypes C13 jungtis, C19 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Karštai keičiama baterija taip
  • Įvesties dažnis 40/70 Hz
  • Išvesties dažnis 50/60 Hz
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Akumuliatorių technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Produkto apžvalgos
    • Double-conversion (Online)
    • 2.2 kVA 2200 W
    • Waveform: Pure sine
    • 10 AC outlet(s)
    • Sealed Lead Acid (VRLA)
    • Rackmount/Tower Black
  • Įėjimo fazių skaičius 1
  • Išėjimo galia 2,2 kVA
  • Darbinė temperatūra 0 - 40 °C
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 276 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 176 V
  • Išėjimo darbinė įtampa (maks.) 240 V
  • Išėjimo darbinė įtampa min. 200 V
  • Tipinis atsarginio kopijavimo laikas esant pusei apkrovos 10 min
  • Modelio pavadinimas
    ‎9PX2200IRT2U
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokios galios yra Eaton 9PX 2200i RT2U?
2. Kokios yra šio UPS sistemos matmenys?
Eaton 9PX serijos įrenginio korpuso matmenys yra 44 mm aukščio, 60,5 mm pločio ir 8,65 mm gylio. Tokie kompaktūri parametrai leidžia patogiai įdiegti įrangą į standartinį 19 colių spintos narį. Įrenginio konstrukcija užima mažai vietos.
3. Ar šis įrenginys turi integruotą akumuliatorių?
4. Kiek sveria šis apsaugos blokas?
5. Kokios garantijos sąlygos taikomos šiam modeliui?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 11:17:45
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Eaton | UPS | 9PX 2200i RT2U Netpack | 2200 VA | 2200 W
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Eaton | UPS | 9PX 2200i RT2U Netpack | 2200 VA | 2200 W kaina
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - Eaton 9PX 2200i RT3U 1980W-2500W Atsarginis 4-9min
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - Eaton 9PX 2200i RT3U 1980W-2500W Atsarginis 4-9min kaina