Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Ups topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 2200 va |
| Išvesties galia | 1980 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 100 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 275 v |
| Įėjimo dažnis | 40/70 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 340 j |
| Efektyvumas | 92,2 % |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Avarinis elektros išjungimas (epo) | Taip |
| Garso lygis | 55 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C20 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 10 ac išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo iec jungčių skaičius | 2 |
| Usb prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | Rj-45 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 367 vah |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 3,9 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 11,6 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Kabelio ilgis | 2,44 m |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Tarptautinės apsaugos (ip) kodas | Ip20 |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, ce mark, eac, en/iec 62040-1, en/iec 62040-2, rcm, vde, reach |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 50 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 584 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Svoris | 25 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Susiskleidžia | Taip |
| Pridėti kabeliai | Usb laidas |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | SRT2200RMXLI |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …