Eaton 5PX 3000i RT3U G2
  • Varlė kodas 17138851
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 17 has video
Eaton 5PX 3000i RT3U G2
  • Varlė kodas 17138851
  • Liko tik: 2 vnt.
ar
add to cart Į krepšelį 2098.67
Eaton 5PX 3000i RT3U G2 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 2098.67
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Technical details :
Sustainability compliance: Yes
Sustainability certificates: ENERGY STAR
Compliance certificates: CE
Features :
Output power: 3000 W
Noise level: 40 dB
Power protection features: Overdischarge
Input frequency: 47/70 Hz
Waveform: Pure sine
Input operation voltage (min): 160 V
Ups topology: Line-Interactive
Output power capacity: 3 kVA
Input operation voltage (max): 294 V
Design :
Product colour: Black
Led indicators: Yes
Rack capacity: 3U
Form factor: Rackmount/Tower
Display type: LCD
Safety: IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22_2
Operational conditions :
Operating temperature (t-t): 0 - 40 °C
Weight & dimensions :
Weight: 31_1 kg
Height: 129 mm
Depth: 483 mm
Width: 438 mm
Packaging data :
Management card included: No
Ports & interfaces :
Ac outlets quantity: 10 AC outlet(s)
Serial interface type: RS-232
Power plug: C20 coupler
Serial interface: Yes
Ac outlet types: C13 coupler
Serial ports quantity: 1
Usb port: Yes
Battery :
Automatic battery test: Yes
Hot-swap battery: Yes
Other features :
Nominal output voltage: 230 V
Logistics data :
Harmonized system (hs) code: 85078000
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-11-28
Minusai: Nėra integruoto baterijos keitimo mechanizmo
  • Modelis
    5PX3000IRT3UG2
  • Svoris 31.100 kg
  • Spalva Juoda/Sidabrinė
  • Aukštis 129 mm
  • Išvesties įtampa 230 V numatytoji (200/208/220/230/240 V)
  • Baterijos tipas Be švino rūgšties priežiūros (keičiama)
  • USB Taip
  • Plotis 438 mm
  • Išvesties jungtys
    • 8x C13
    • 2x C19
  • Išvesties dažnis 50-60 Hz
  • Įvesties jungtys C20
  • Įvesties dažnis
    • 47–70 Hz (50 Hz sistema)
    • 56,5–70 Hz (60 Hz sistema)
    • 40 Hz mažo jautrumo režimu
  • Sąsajos jungtys
    • USB prievadas (suderinamas su HID)
    • Nuoseklus prievadas (RS232)
    • Mini terminalų blokas nuotoliniam įjungimui/išjungimui ir nuotoliniam maitinimo išjungimui
    • Mini gnybtų blokas išėjimo relei
    • Sausi kontaktai (3 išėjimai, 1 įvestis, optronas, DB9)
  • Powervaw 3000 VA
  • Gylis 483 mm
  • Galia, W 3000W
  • Pakuotės turinys
    • Įvesties kabelis
    • Montavimo ant stovo komplektas
    • 2x atramos tvirtinimui bokšte
    • Kabelio užrakinimo sistema
    • USB kabelis
    • Serijinis kabelis
    • 2x IEC-IEC laidai
    • Greitas pradmenų gidas
    • Saugos instrukcijos
  • Įvesties įtampa 160–294 V (reguliuojama iki 150–294 V)
  • Bangos formos tipas Sinusinės bangos
  • Atsargos 0
  • Formos koeficientas
    • Stovas
    • Bokštas
  • Topologija Interaktyvi linija
  • Elemento tipas Atsargos
  • Modelio pavadinimas
    5PX3000IRT3UG2
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 14:31:05
Panašios prekės
Eaton 5PX 3000i RT2U G2
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Eaton 5PX 3000i RT2U G2 kaina
Online Usv Systeme XANTO 3000R - 3000VA/3000W
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Online Usv Systeme XANTO 3000R - 3000VA/3000W kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
„Salicru“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) SLC-3000-TWIN RT3 (3000 VA / 3000 W, stovinis / bokštinis, LCD, internetinis, 8×C13, C19, SNMP) kaina
UPS Vertiv Edge 3000VA (EDGEL -3000IRT2U)
  • GamintojasVertiv
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
UPS Vertiv Edge 3000VA (EDGEL -3000IRT2U) kaina
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Eaton 9PX3000IRT3U nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijungus) 3000 VA 3000 W 10 AC išvestis(ys / čių) kaina
Online Usv Systeme UPS internetinės UPS sistemos Xanto 3000 (X3000)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Online Usv Systeme UPS internetinės UPS sistemos Xanto 3000 (X3000) kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
APC Smart-UPS On-Line Dviguba konversija (prisijungus) 2200 VA 1980 W 10 AC išvestis(ys / čių)
  • GamintojasApc
  • SpalvaJuoda
APC Smart-UPS On-Line Dviguba konversija (prisijungus) 2200 VA 1980 W 10 AC išvestis(ys / čių) kaina