Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 3000 va |
| Išvesties galia | 2700 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 208 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 645 j |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 2 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 10 ms |
| Efektyvumas | 98,5 % |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Avarinis elektros išjungimas (epo) | Taip |
| Garso lygis | 55 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C20 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 9 ac išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo iec jungčių skaičius | 2 |
| „smartslot“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos talpa | 738 vah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 6,3 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 18 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2u |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Led indikatoriai | Baterijos keitimas |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, csa, eac, en/iec 62040-1, en/iec 62040-2, iram, rcm, ul 1778, vde, reach, pep, eoli |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 667 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Svoris | 37,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Rs-232, usb laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | SMX3000RMHV2U |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …