Eaton 5PX 3000i RT2U G2
  • Varlė kodas 17138855
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 16 has video
Eaton 5PX 3000i RT2U G2
  • Varlė kodas 17138855
rating 4.5
Eaton 5PX 3000i RT2U G2 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 2179.99
Eaton 5PX 3000i RT2U G2 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Eaton 5PX 3000i RT2U G2 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 2179.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Gamintojas Eatonas
Bendras gylis (mm) 605,00 mm
Bendras aukštis (mm) 87,00 mm
Bendras svoris 32,70 kg
Bendras plotis (mm) 440,00 mm
Grynasis svoris 31,70 kg
Pakavimo kiekis 1,00 dalių
Popierius / kartonas 900,00 g
Plastikas (be PET) 100,00 g
Taros svoris (kg) 1,00 kg
Tūris (m3) 0,02 m³
Baterijos klasifikacija CL126:NE:2016-12-09
Baterijos sudėtis CL127:KT:2016-12-09
Baterijos tipas Akumuliatorius
Įmontuota baterija Taip
EEĮA mokestis Taip
EEĮA mokestis CL109:5:2017-04-01
Prodiuseris Eatonas
TI svoris (kg) 0,5 kg
Paletės kiekis 31 dalių
UPS topologija Line-Interactive
Talpumas 3000 VA
Gaminto prekės modelio pavadinimas 5PX3000IRT2UG2
Gamintojo prekių serija 5PX 3000i RT2U G2
Talpumas 3000 W
Garantija 24 mėn.
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-24
Minusai: Gali būti sudėtinga konfigūruoti pradedantiesiems vartotojams
  • Modelis
    5PX3000IRT2UG2
  • Aukštis 85,5 mm
  • Plotis 438 mm
  • Gylis 603 mm
  • Atsargos 0
  • Elemento tipas Atsargos
  • Atsargos 1
  • Svoris 31,7 kg
  • USB prievadas Taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Formos koeficientas Rackmount / bokštas
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Ekrano tipas LCD
  • Išėjimo galia 3000W
  • Acoutlettypes C13 jungtis, C19 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Karštai keičiama baterija Taip
  • Įvesties dažnis 47/70 Hz
  • Nuoseklioji sąsaja Taip
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Produkto apžvalgos
    • Line-Interactive
    • 3 kVA 3000 W
    • Bangos forma: grynas sinusas
    • 10 kintamosios srovės lizdų
    • Stovinis/Bokštinis, juodas
  • Išėjimo galia 3 kVA
  • Nuosekliosios sąsajos tipas RS-232
  • Serijinių prievadų kiekis 1
  • Darbinė temperatūra 0 - 40 °C
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 294 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 160 V
  • Modelio pavadinimas
    5PX3000IRT2UG2
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Eaton 5PX 3000i RT2U G2 galios apsaugos laikas?
2. Kokią įrangą galima prijungti prie šio UPS?
Šis 3000 vatų galios stiprintuvas tinka apsaugoti kritinę infrastruktūrą, pavyzdžiui, serverius, tinklo įrangą arba duomenų saugyklas. Jo 3000 W galia leidžia palaikyti įvairius prietaisus. Įrenginys naudoja lankstią „Line-Interactive“ topologiją, kuri efektyviai stabilizuoja įtampą.
3. Ar šis apsaugos šaltinis turi įmontuotą akumuliatorių?
4. Kokie yra šio įrenginio fiziniai matmenys?
Standartinio 2U aukščio korpuso matmenys yra 440 mm pločio, 605 mm gylio ir 87 mm aukščio. Tokie parametrai puikiai tinka montuoti į įprastą 19 colių spintą arba stelažą. Įrenginio svoris yra apie 32 kilogramus, todėl rekomenduojama montavimo pagalba.
5. Kiek ilgai galioja gamintojo garantija?
Panašios prekės
Eaton 5PX 3000i RT3U G2
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Eaton 5PX 3000i RT3U G2 kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
„Salicru“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) SLC-3000-TWIN RT3 (3000 VA / 3000 W, stovinis / bokštinis, LCD, internetinis, 8×C13, C19, SNMP) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
HAMA atspindintis įkrovimo/duomenų kabelis Micro-USB 1,5 m raudonas
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
HAMA atspindintis įkrovimo/duomenų kabelis Micro-USB 1,5 m raudonas kaina
Unify LAN Cable (CAT6), 4m
  • GamintojasUnify
  • TipasRJ-45
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Unify LAN Cable (CAT6), 4m kaina
Hama Step by Step Kuprinė
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Hama Step by Step Kuprinė kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Intracom Intellinet Network Solutions Patchcord, Cat6, UTP, 15m, juoda, 5 vienetų (342100- 5P) kaina
FSP/Fortron Twins PRO 500W
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
FSP/Fortron Twins PRO 500W kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Maximum Games ATV Drift & Tricks (kodas dėžutėje) – „Nintendo Switch“ kaina
-14 %
Graphite Diskinio pjovimo diskas, Widia, 235 x 30 mm, 48 dantukai
  • GamintojasGraphite
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaPilka
Graphite Diskinio pjovimo diskas, Widia, 235 x 30 mm, 48 dantukai kaina