Eaton 5PX 2200i RT3U G2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
Eaton 5PX 2200i RT3U G2
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 1291.01
Eaton 5PX 2200i RT3U G2 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1291.01
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Eaton 5PX 2200i RT3U G2
Eaton 5PX 2200i RT3U G2 yra nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), turintis 4–9 minučių atsarginį laiką. Jo matmenys yra 770 x 580 x 290 mm, o jis priklauso elektrinės energijos suvartojimo klasifikacijai.
  • Patikimas nepertraukiamo maitinimo sprendimas be pertraukų.
  • Kompaktiškas dizainas su 770 x 580 x 290 mm matmenimis.
  • Pagamintas Eaton, patikimu vardu energijos valdymo sprendimuose.
Ypatybės
Produkto tipas Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS)
Prekės ženklas Eaton
Modelis 5PX 2200i RT3U G2
Specifikacijos
Matmenys 770 x 580 x 290 mm (P x A x G)
Atsarginis laikas 4–9 minutės
Elektrinės energijos suvartojimo klasifikacija Kitų elektrinės energijos suvartojimų
Techniniai duomenys
OEM 5PX2200IRT3UG2
UNSPSC 39121011
eClass 19-03-04-01
eClass V7 27-04-06-01
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-11-27
Minusai: Nėra integruoto akumuliatoriaus, todėl reikia įsigyti atskirai.
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    5PX2200IRT3UG2
  • Aukštis 129 mm
  • Plotis 438 mm
  • Gylis 483 mm
  • Atsargos 0
  • Elemento tipas Atsargos
  • Svoris 27,5 kg
  • USB prievadas Taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Formos koeficientas Rackmount / bokštas
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Ekrano tipas LCD
  • Išėjimo galia 2200W
  • Upstopologija Line-Interactive
  • Acoutlettypes C13 jungtis, C19 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Karštai keičiama baterija Taip
  • Įvesties dažnis 47/70 Hz
  • Nuoseklioji sąsaja Taip
  • Produkto būklė Originalus
  • Produkto apžvalgos
    • Line-Interactive
    • 2,2 kVA 2200 W
    • Bangos forma: grynas sinusas
    • Stovinis/Bokštinis, juodas
  • Išėjimo galia 2,2 kVA
  • Nuosekliosios sąsajos tipas RS-232
  • Serijinių prievadų kiekis 1
  • Darbinė temperatūra 0 - 40 °C
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 294 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 160 V
  • Modelio pavadinimas
    5PX2200IRT3UG2
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:54:13
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Eaton 5PX 2200i RT2U G2
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Eaton 5PX 2200i RT2U G2 kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
EATON 5PX 2200i RT2U Netpack G2 2200 W 5 min., įskaitant tinklo valdymo plokštę
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
EATON 5PX 2200i RT2U Netpack G2 2200 W 5 min., įskaitant tinklo valdymo plokštę kaina
-5 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Assmann Electronic ASSMANN USB 3.0 jungties kabelis A/M micro B/M 1m
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Assmann Electronic ASSMANN USB 3.0 jungties kabelis A/M micro B/M 1m kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Brock Electronics SSM 3001 Sumuštinių keptuvas SSM 3001 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Wella Professionals Eimi Perfect Me Hair Smoothing moterims, 100 ml kaina
Laikrodis Storm Isuzy Juodas (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasStorm
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Laikrodis Storm Isuzy Juodas (Ekspozicinė prekė) kaina
Valytuvas Valeo Multiconnection 380 mm
  • GamintojasValeo
  • Ilgis (mm)
  • Komplektas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Valytuvas Valeo Multiconnection 380 mm kaina
Walimex Lemputė 150W 13109
Walimex Lemputė 150W 13109 kaina