Eaton 5PX 2200i RT2U G2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 13 has video
Eaton 5PX 2200i RT2U G2
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 1270.39
Eaton 5PX 2200i RT2U G2 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1270.39
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
EATON 5PX 2200i RT2U G2
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Minusai: Didelis dydis ir svoris, kuris gali būti nepatogus perkant ir montuojant įrenginį.
Specifikacija
  • Gamintojas Eaton
  • Modelis
    5PX2200IRT2UG2
  • Aukštis 85,5 mm
  • Plotis 438 mm
  • Gylis 603 mm
  • Atsargos 0
  • Elemento tipas Atsargos
  • Svoris 28,2 kg
  • USB prievadas taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Formos koeficientas Rackmount / bokštas
  • Triukšmo lygis 40 dB
  • Ekrano tipas LCD
  • Išėjimo galia 2200W
  • Upstopologija Line-Interactive
  • Acoutlettypes C13 jungtis, C19 jungtis
  • Produkto spalva Juoda
  • Karštai keičiama baterija taip
  • Įvesties dažnis 47/70 Hz
  • Nuoseklioji sąsaja taip
  • Produkto būklė Originalus
  • Išparduotuvės kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Produkto apžvalgos
    • Line-Interactive
    • 2.2 kVA 2200 W
    • Waveform: Pure sine
    • 10 AC outlet(s)
    • Rackmount/Tower Black
  • Išėjimo galia 2,2 kVA
  • Nuosekliosios sąsajos tipas RS-232
  • Serijinių prievadų kiekis 1
  • Darbinė temperatūra 0 - 40 °C
  • Įvesties darbinė įtampa (maks.) 294 V
  • Įėjimo darbinė įtampa min. 160 V
  • Modelio pavadinimas
    5PX2200IRT2UG2
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 14:31:31
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Išpardavimas Išpardavimas
EATON 5PX 2200i RT2U Netpack G2 2200 W 5 min., įskaitant tinklo valdymo plokštę
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
EATON 5PX 2200i RT2U Netpack G2 2200 W 5 min., įskaitant tinklo valdymo plokštę kaina
-5 %
Eaton 5PX 2200i RT3U G2
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Eaton 5PX 2200i RT3U G2 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Kappa bateliai
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Kappa bateliai kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Jabra LINK 14201-36 kaina
GP LR43 186 AG12 elementas, 10 vnt.
  • GamintojasGP
  • TipasSR43
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
GP LR43 186 AG12 elementas, 10 vnt. kaina
„Vivanco“ kabelis VGA 1,8 m (45445)
  • GamintojasVivanco
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipasVGA
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
„Vivanco“ kabelis VGA 1,8 m (45445) kaina
LC Power Classic 7038B - Midi Tower - ATX
  • GamintojasLC Power
  • SuderinamumasATX
  • Korpuso dydisMini Tower
  • Ilgis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
LC Power Classic 7038B - Midi Tower - ATX kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Karbidu dengtas diskas FEIN HM D75x2,2 Starlock kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Krautuvas CoreParts MBXAC- DC001) kaina
GP 27A baterijos 1 vnt.
  • GamintojasGP
  • TipasA27
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
GP 27A baterijos 1 vnt. kaina