East UPS EA902PSRT BATUPS (EPO, Rack/Tower, LCD, 2000VA/1800W)
  • Varlė kodas 54198997
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54198997
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
East UPS EA902PSRT BATUPS (EPO, Rack/Tower, LCD, 2000VA/1800W) kaina
add to cart Į krepšelį 528.10
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 528.10
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Tipas: UPS
Modelis: EA902PSRT
Galia: 2000VA / 1800W
Dizainas: Rack/Tower
Ekranas: LCD
Jungtys: 8xC13, RS232, USB B
LAN plokštės suderinamumas: ST200P
UPS tipas: Online
Bangos forma: Grynas sinusas
Matmenys: 440x88x430 mm
Baterijos: 4x12V/9Ah