East EA902PSRT UPS (rack, LCD, 2000VA/1800W)
  • Varlė kodas 43095857
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 43095857
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
East EA902PSRT UPS (rack, LCD, 2000VA/1800W) kaina
add to cart Į krepšelį 528.10
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 528.10
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Jungtys: 6 x C13
  • UPS 2000VA / 1800W
  • EAST EA902P RACK
  • ONLINE
  • LCD
  • montuojamas spintoje
Pagrindinis
Talpa 2000 VA / 1800 W
Įvesties įtampa 110 ~ 176 Vac (linear derating between 50% and 100% load ); 176 ~ 280 Vac (no derating); 280 ~ 300 Vac (derating 50%)
Įvesties dažnis 40 ~ 70 Hz (auto-sensing)
Išvesties įtampa 208 / 220 / 230 / 240 Vac (settable via LCD)
Dažnis 45 ~ 55 Hz or 55 ~ 65 Hz (synchronized range); 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (battery mode)
Bangų forma Mains mode: pure sine wave ; Battery mode: simulated sine wave
Perdavimo laikas 2 ~ 7 ms (typical), 10 ms (max.)
Baterija 4×9 Ah
Atparumas drėgmei 0 ~ 95% (non-condensing)
Triukšmo lygis ≤ 50 dB (1 m)
Matmenys 440 × 658 × 88mm
Pakuotės matmenys 545 × 782 × 198mm
Specifikacija
  • Gamintojas EAST
  • Svoris 23.25
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIS East EA902PSRT UPS (rack, LCD, 2000VA/1800W, EPO versija) kaina
Fsp Group FSP | CHAMP 2K RACK | 2000 VA | 1800 W
  • GamintojasFsp Group
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Fsp Group FSP | CHAMP 2K RACK | 2000 VA | 1800 W kaina
ORVALDI V2000+ sinusinis 2U LCD šikšnosparnis 5min 2000VA/1800W
  • GamintojasOrvaldi
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
ORVALDI V2000+ sinusinis 2U LCD šikšnosparnis 5min 2000VA/1800W kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Power Walker VI 2000 RLP
  • GamintojasPower Walker
  • SpalvaJuoda
  • Liko tik: 5 vnt.
Power Walker VI 2000 RLP kaina
ABB POWERVALUE 11 T G2 2KVA ONLINE BOX UPPS
  • GamintojasABB
ABB POWERVALUE 11 T G2 2KVA ONLINE BOX UPPS kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 3 vnt.
„CyberPower Smart“ programėlės UPS tinklams ir serveriams | CP2000EIPFCRM2U | 2000 VA | 1200 W kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Power Walker „PowerWalker VI 3000 RLE“, 3000 VA, 1800 W, 165 V, 290 V, 50 Hz, 230 V kaina