East EA901PSRT UPS (rack, LCD, 1000VA/900W)
  • Varlė kodas 40255387
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 40255387
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB "Enzas"
Rekvizitai
rating 4.7
East EA901PSRT UPS (rack, LCD, 1000VA/900W) kaina
add to cart Į krepšelį 350.45
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 350.45
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
  • Jungtys: 6 x C13, RS323, 2 x RJ45
  • Aukšto dažnio on-line dvigubos konversijos technologija
  • DSP valdymo technologija
  • įvesties galios faktorius iki 0.99
  • Išvesties galios faktorius 0.9
  • Platus įvesties įtampos (110 V ~ 300 Vac) ir dažnio (40 ~ 70 Hz) diapazonas
  • Reagavimas į dažnio pokyčius
  • 50 / 60 Hz dažnio konversija
  • Greitas ir stabilus krovimas
  • 90% talpos atkuriama per 3 valandas (standartinis UPS modelis)
  • Pažangus baterijos valdymas
Pagrindinis
Talpa 1000 VA / 900 W
Įvesties įtampa 110 ~ 176 Vac (linear derating between 50% and 100% load ); 176 ~ 280 Vac (no derating); 280 ~ 300 Vac (derating 50%)
Įvesties dažnis 40 ~ 70 Hz (auto-sensing)
Išvesties įtampa 208 / 220 / 230 / 240 Vac (settable via LCD)
Dažnis 45 ~ 55 Hz or 55 ~ 65 Hz (synchronized range); 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (battery mode)
Bangų forma Mains mode: pure sine wave ; Battery mode: simulated sine wave
Perdavimo laikas 2 ~ 7 ms (typical), 10 ms (max.)
Baterija 2x9 Ah
Atparumas drėgmei 0 ~ 95% (non-condensing)
Triukšmo lygis ≤ 50 dB (1 m)
Matmenys 144 × 336 × 214mm
Pakuotės matmenys 232 × 417 × 318mm
Specifikacija
  • Gamintojas EAST
  • Svoris 12.64
  • Garantija, mėn. 24
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
East UPS EA901PSRT BATUPS (Rack/Tower, LCD, 1000VA/900W)
  • GamintojasEAST
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
East UPS EA901PSRT BATUPS (Rack/Tower, LCD, 1000VA/900W) kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIS East EA901PSRT UPS (rack, LCD, 1000 VA/900 W, EPO versija) kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
CyberPower OLS1000EA uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIS Legrand 310190 UPS (tower, 1500VA/900W)
  • GamintojasLegrand
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIS Legrand 310190 UPS (tower, 1500VA/900W) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Online Usv Systeme ZINTO 1000 - 1000VA/900W
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Online Usv Systeme ZINTO 1000 - 1000VA/900W kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1000EA-DE | 1000VA | 900W
  • GamintojasCyberPower
  • Tipas
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1000EA-DE | 1000VA | 900W kaina