Delta MAITINIMO MAIŠELIS SPT-1G / 1GP-30W-S 30 & nBsp; W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Žemiau savikainos Žemiau savikainos
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Delta MAITINIMO MAIŠELIS SPT-1G / 1GP-30W-S 30 & nBsp; W kaina
add to cart Į krepšelį 13.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 13.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 15d., rytoj. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
POE SPT -1G / 1GP- 30W-S 30W maitinimo šaltinis
Techninės specifikacijos: Standartai:
IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
įėjimo įtampa:
100 V... 240 V AC
Išėjimo įtampa:
52 V DC
Įėjimų skaičius:
1
Prisijungimas:
2 x RJ- 45 lizdas
Didžiausia išėjimo srovė:
580 mA
Šviesos diodai:
PoE
išvesties galia:
30 W
Vertybiniai popieriai:
PerkrovA
Parinktas perdavimo greitis:
10 / 100 / 1000 Mb / s Gigabit Ethernet
Pasirinkti požymiai:
Automatinis MDI / MDI-X aptikimas - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą
Butas:
Plastikiniai
Darbinė temperatūra / santykinis drėgnis:
-20... 50 ° C / 10... 90%
Svoris:
0, 18 kg
Dydžiai:
166 x 55 x 40 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-11-05
Pliusai: Aukštas našumas Ilgaamžiškumas Kompaktiškas ir lengvai transportuojamas
Minusai: Gali būti sudėtingas naudoti pradedantiesiems
Specifikacija
  • Gamintojas Delta
  • Modelis
    SPT-1G/1GP-30W-S
  • Apsaugos laipsnis (klasė) Naudoti tik patalpose
  • AC maitinimo įtampa 240V
  • Galia 30W
  • Išėjimo įtampa 52
  • Svoris 0.18
  • Scp trumpojo jungimo apsauga Taip
  • Optinis darbo signalizavimas Taip
  • Modelio pavadinimas
    SPT-1G/1GP-30W-S
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Baro taburetės, 2 vnt., baltos, linas kaina
  • Pristatymas į namus 7-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Batų Krepšys Crowell kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Galutinio šlifavimo diskas PFERD KR 125 CK A1200 kaina
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
Kepurė Mil-Tec Daugiafunkcinis galvos apdangalas - mova, BW CAMO kaina
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 3M (UTP503)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 3M (UTP503) kaina
-18 %