CyberPower PR1000ELCDRT1U, interaktyvus linijinis, 1 kVA, 800 W, grynas sinusas, 150 V, 300 V
  • Varlė kodas 35707329
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 35707329
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
CyberPower PR1000ELCDRT1U, interaktyvus linijinis, 1 kVA, 800 W, grynas sinusas, 150 V, 300 V kaina
ar
add to cart Į krepšelį 631.61
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 631.61
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    PR1000ELCDRT1U
  • Modelio pavadinimas
    PR1000ELCDRT1U
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
„Ever“ akumuliatoriaus modulis, skirtas „POWERLINE RT PRO 1K“ kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
POWER WALKER „PowerWalker VFI 1000R/1U“ dvigubos konversijos (internetinis) 1 kVA 800 W 3 kintamosios srovės lizdai kaina
Ever POWERLINE RT PRO 1000
  • GamintojasEver
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
Ever POWERLINE RT PRO 1000 kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Unit ĮRENGINYS USV LIN 1000VA Gold 1000 R/T TYLUS (UL1000CB-SP-3BAT-ST) kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
APC SMART-UPS 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT
  • GamintojasApc
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
APC SMART-UPS 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT kaina
Digitus Systemy UPS OnLine, typ wieżowy, 1000 VA / 1000 W
  • GamintojasDigitus
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Digitus Systemy UPS OnLine, typ wieżowy, 1000 VA / 1000 W kaina
Online Usv Systeme XANTO 1000 - 1000VA/1000W
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Online Usv Systeme XANTO 1000 - 1000VA/1000W kaina
Power Walker BlueWalker PowerWalker VFI 1000 RM LCD, USV - juodas
  • GamintojasPower Walker
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Power Walker BlueWalker PowerWalker VFI 1000 RM LCD, USV - juodas kaina
CyberPower UPS Systems | OLS1000ERT2UA | 1000 VA | 900 W
  • GamintojasCyberPower
CyberPower UPS Systems | OLS1000ERT2UA | 1000 VA | 900 W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo ritinėlis PCLZY 10013/6 PFERD kaina
-8 %