CyberPower OLS2000EA, Double-conversion (Online), 2 kVA, 1800 W, Pure sine, 200 V, 300 V
  • Varlė kodas 39452016
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 39452016
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
CyberPower OLS2000EA, Double-conversion (Online), 2 kVA, 1800 W, Pure sine, 200 V, 300 V kaina
ar
add to cart Į krepšelį 759.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 759.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    OLS2000EA
  • Svoris 18.2
  • Dydis 23.5 x 31 x 50
  • Modelio pavadinimas
    OLS2000EA
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UPS Conceptronic Conceptronic ZEUS52E2K UPS maitinimo šaltinis Dvigubas konvertavimas (internetu) 2 kVA 1800 W 6 x maitinimo lizdas kaina
Legrand 310171 UPS (stelažas / bokštas, 2000VA / 1800W)
  • GamintojasLegrand
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaPilka, Juoda
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Legrand 310171 UPS (stelažas / bokštas, 2000VA / 1800W) kaina