ARMAC ups batte BL/12V/120AH
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
ARMAC ups batte BL/12V/120AH
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 190.23
ARMAC ups batte BL/12V/120AH kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 190.23
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
ARMAC ups batte BL/12V/120AH
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Šis akumuliatorius pasižymi didele 120 Ah talpa, todėl užtikrina ilgą veikimo laiką. 12 V įtampa tinka daugeliui prietaisų. Kompaktiškas dydis (406 mm ilgis, 173 mm plotis, 218.6 mm aukštis) leidžia lengvai integruoti į įvairias sistemas. Tačiau nėra papildomos gamintojo garantijos.
Pliusai: Didelė 120 Ah talpa 12 V įtampa tinka daugeliui prietaisų Kompaktiškas dydis
Minusai: Nėra papildomos gamintojo garantijos
Specifikacija
  • Gamintojas Armac
  • Akumuliatoriaus gnybtai M8
  • Pristatymo data 2025-01-22T00:00:00+0100
  • Gamintojo_papildoma_garantija 0
  • Unit_measure_lt PC
  • Nrp_kaina 0
  • Akumuliatoriaus talpa, ah. 120
  • Aukštis, mm. 218.6
  • Akumuliatoriaus įtampa, voltai 12
  • Paketo_dydis 1
  • Negabaritinis Taip
  • Plotis, mm. 173
  • Didelis dydis Taip
  • Lauko_garantija Ne
  • Yra_užsakyta Ne
  • Ilgis, mm. 406
  • Vieneto_matas vnt
  • Bruto_kaina 150.5
  • Modelio pavadinimas
    BL/12V/120AH
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 05:45:24
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Green Cell Žalias Cell GREENCELL Baterija AGM 12V 120Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
QOLTEC 53080 Gel Baterija 12V 100Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
QOLTEC 53081 Gel Baterija 12V 120Ah kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
QOLTEC 53077 Deep Cycle Gel Baterija 12V 100Ah kaina
-2 %
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Vipow LiFePO4 Bluetooth akumuliatorius 100Ah kaina
-6 %
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Akumuliatorius TECHNOCELL TCL 45-12 kaina
Power Walker VI 1500 SCL
  • GamintojasPower Walker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Liko tik: 2 vnt.
Power Walker VI 1500 SCL kaina
82-225# Švino akumuliatorius 12V 150Ah XTREME kaina
-21 %
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Green Cell Žalias Cell GREENCELL Baterija AGM 12V 150Ah kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
Rankinis dušas Hansgrohe Raindance Select E 26520670 kaina
Dėklas Devia skirtas iPhone 12 mini, juodas
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dėklas Devia skirtas iPhone 12 mini, juodas kaina
Sidabrinis žiedas - 17 - 1.8 g.
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sidabrinis žiedas - 17 - 1.8 g. kaina
-30 %
Aps. stik. Screenor Huawei P Smart 16424
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
Aps. stik. Screenor Huawei P Smart 16424 kaina
Procesorius Intel S1700 CORE i9 12900 BOX 16x2,4 65W GEN12
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Procesorius Intel S1700 CORE i9 12900 BOX 16x2,4 65W GEN12 kaina