Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 432.00 mm |
| Gross weight | 63.64 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 54.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7272.00 g |
| Plastic (No PET) | 1818.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.09 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| Warranty | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …