Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Rėmo pajėgumas | 12u |
| Tipas | Sieninis stovas |
| Maksimalus svoris (tūris) | 90,7 kg |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šoninės panelės įskaitytos | Taip |
| Sertifikavimas | Eia-310-e |
| Svoris ir matmenys | |
| Dydis | 48,3 cm |
| Plotis | 599 mm |
| Ilgis | 599 mm |
| Aukštis | 620 mm |
| Svoris | 18,3 kg |
| Montavimo gylis (maks.) | 52,8 cm |
| Modelio pavadinimas | AR112 |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …