Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | Budėjimo režimas (neprisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 550 va |
| Išvesties galia | 330 w |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 161 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 284 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50 hz |
| Maksimali srovė | 10 a |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Perkrova |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| Usb prievadas | Ne |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Hot-swap baterija | Ne |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Led indikatoriai | Taip |
| Saugumas | Iec 62040-1; iec 62040-2 c2; iec 62040-3; iec 62040-4; iec 61643-11 |
| Sertifikavimas | Ce/eac/ukr/cm/cb report |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 325 mm |
| Ilgis | 140 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 3,2 kg |
| Kitos savybės | |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | 3S550F |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …