Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Eaton 3S 550 IEC yra nepriklausomas nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), sukurtas teikti atsarginę energiją elektroniniams prietaisams. Jis turi USB 3.0 sąsają ir siūlo atsarginį laiką nuo 4 iki 9 minučių.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) |
| Prekės ženklas | Eaton |
| Modelis | 3S 550 IEC (3S550I) |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 395 x 245 x 160 mm (P x A x G) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Sąsaja | USB 3.0 |
Techniniai duomenys |
|
| Atsarginis laikas | 4 iki 9 minučių |
| Tipas | Nepriklausomas UPS |
Papildoma informacija |
|
| Safety Warning | Naudokite produktą tik numatyta paskirtimi, kad užtikrintumėte saugumą ir patikimumą. |
TOP susijusios paieškos
| Technical details | |
| Bendras svoris | 3.9 kg |
| Grynas (neto) svoris | 3.2 kg |
| Talpumas | 330 w |
| Kitos savybės | software compatibility: eaton ups companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of ups settings) |
| Modelio pavadinimas | 3s 550 iec |
| Gamintojo prekės serija | Ups |
| Efektyvumas | |
| Ups topologija | Off line |
| Talpumas | 550 va |
| Dizainas | |
| Dydžio formatas | Tower |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | black/white |
| Sertifikatai | |
| Sertifikatas | Iec/en 62040-2, ce, eac, iec/en 62040-1 |
| Modelio pavadinimas | 3S550I |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …