Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
https://www.se.com/myschneider/catalogBrowse/cz/cs/product/SRVL2KRIRK
| Našumas | Dvigubos konversijos internetinis nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) su ličio jonų akumuliatoriumi, skirtas keičiamo veikimo laikui. Idealus UPS esminiams energijos tiekimo poreikiams tenkinti net ir nestabiliausiomis maitinimo sąlygomis. |
|---|---|
| Pristatymo laikas | Paprastai sandėlyje |
Veikimo laikas esant apkrovai V Min.–maks.: 180–1800 W | 10 min. 6 s. |
|---|---|
Maksimalus panaudotas pajėgumas | 100% |
| įėjimo įtampa | 230 V kintamoji srovė, 1 fazė |
| Kitos įėjimo įtampos | 230 V |
| Įvesties jungties tipas | IEC 60320 C20 |
| įėjimo įtampos diapazonas | 160...300 V pilna apkrova 110...300 V 60 % apkrova |
| tinklo dažnis | 40...70 Hz automatinis aptikimas |
| Išėjimo įtampa | 230 V kintamoji srovė, 1 fazė |
| Kitos išėjimo įtampos | 220 V 240 V |
| vardinė galia (W) | 1800 W |
| vardinė galia (VA) | 2000 VA |
| Išvesties jungties tipas | 6 IEC 60320 C13 |
| Apėjimo tipas | Vidinis apėjimas (automatinis ir rankinis) |
| svyravimo koeficientas | 3:1 |
| Maksimali konfigūruojama galia VA | 2000 VA |
| Maksimali reguliuojama galia (W) | 1800 W |
| Topologija | Prisijungęs |
| Kurso tipas | Sinusoidinis |
| efektyvumas | 90 % (pilna apkrova) |
| Išėjimo dažnis (sinchronizuotas su elektros tinklu) | 50/60 Hz +/- 3 Hz sinchronizuota su elektros tinklu |
| Baterijos tipas | Į komplektą įeina vidinė ličio jonų (litio jonų) baterija |
|---|---|
| Prietaisų skydelis | Daugiafunkcis LCD būsenos ir valdymo pultas |
| Avarinis išjungimas | Taip |
| signalizacija | Signalizacija, kai veikia baterija: išskirtinis žemo akumuliatoriaus įkrovos signalas: perkrovos nuolatinis tonas |
| UPS ryšys | Nuoseklusis prievadas USB prievadas Galimas išplėtimo lizdas |
| Smūgio energija | 945 J |
| kadrų vienetų skaičius | 2U |
| spalva | Juoda su sidabriniu priekiniu rėmeliu |
| aukštis | 86 mm |
| plotis | 438 mm |
| gylis | 502 mm |
| įrenginio svoris | 16,5 kg |
| Suderinamas su USB | Taip |
| montavimo padėtis | Horizontaliai ir vertikaliai |
| statyba | Rėmo tvirtinimas su pridedamu rinkiniu |
| produkto dalis | Pagrindinis kabelis atsarginio maitinimo šaltinio ryšiui per RS-232 sąsają USB laidas C13-C14 maitinimo laidas IEC-C20 - „Shuko“ įvesties maitinimo laidas Spintelės montavimo laikikliai Spintelės atraminiai bėgeliai Stabilizuojančios pėdos Vartotojo vadovas Saugos vadovas |
| Maitinimo modulių užpildytų lizdų skaičius | 0 |
| Laisvų maitinimo modulių lizdų skaičius | 0 |
| produktų linija | Paprastas UPS internetu |
| produkto ar komponento tipas | Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) |
| produkto sertifikavimas | CB CE UKCA JT 38.3 IEC 62619 |
|---|---|
| darbinė temperatūra | 0…40 °C |
| aplinkos temperatūra sandėliavimui | -20…50 °C |
| sandėliavimo aukštis | 0…15000 m |
| IP apsaugos lygis | IP20 |
| santykinė drėgmė | 0…95 % be kondensacijos |
| Santykinė drėgmė laikymo metu | 0…95 % be kondensacijos |
| triukšmo lygis | 50 dBA |
| Šilumos nuostoliai | 683 Btu/val. |
| darbinis aukštis | 0...3000 m |
| 1 tipo pakuotė | PCE |
|---|---|
| Vienetų skaičius pakuotėje | 1 |
| Pakuotės aukštis 1 | 24 cm |
| Pakuotės plotis 1 | 58 cm |
| Pakuotės ilgis 1 | 65 cm |
| Pakuotės svoris (svarais) | 22,7 kg |
| Garantija (mėnesiais) | 60 |
|---|
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …