Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Modelis | EPDU1216M |
| Funkcija | Matuojamas |
| Fazė (įvestis/išvestis) | 3:1 |
| Įvestis | |
| Maksimali įėjimo srovė | 16 A |
| Nominali įėjimo įtampa | 200/346 V - 240/415 V |
| Įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties tipas | IEC 309 16A 3P+N+PE |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,98 m |
| Išeiti | |
| Nominali išėjimo įtampa | 230 V |
| Išėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išėjimų skaičius | 24 |
| Išvesties tipas | IEC-320 C13 (21) IEC-320 C19 (3) |
| Apsauga nuo perkrovos | - |
| Administravimas ir komunikacija | |
| Valdymo programinė įranga | Ne |
| LCD informacijos ekranas | Taip |
| Uostai | |
| MNGMT kortelė | Ne |
| Jungties prievadai | LAN, temperatūros jutiklis |
| Palaikomi protokolai | http/https, SNMP V1, V2, V3 |
| Fiziniai parametrai | |
| Matmenys (A x P x G) (mm) | 1175 x 62 x 44,4 |
| Svoris (kg) | 2.7 |
| Stelažo aukštis (U) | 0 |
| Gamintojo informacija | |
| Produkto puslapis | Čia |
| Naudotojo vadovas | Čia |
| Garantija | 1 metų garantija arba pakeitimas |
| Pristatymas apima | Maitinimo blokas, maitinimo kabelis |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …