Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
PANASONIC PRO LR14/2BP Elementai
Camelion | C/LR14 | Plus Alkaline LR14 | 2 pc(s)
| Savybės | |
| Ups topologija | Budėjimo režimas (neprisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 850 va |
| Išvesties galia | 520 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 230 v |
| Įėjimo dažnis | 47/63 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 v |
| Išvesties dažnis | 47/63 hz |
| Maksimali srovė | 6 a |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 310 j |
| Efektyvumas | 80 % |
| Garso lygis | 45 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Skaitmeninė abonento linija (dsl) |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb prievado tipas | C tipo usb |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Kabelių technologija | 10/100base-t |
| Baterija | |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 16 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Kompaktiškos |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Led indikatoriai | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, eac |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 4500 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 130 mm |
| Ilgis | 365 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Svoris | 4,5 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | BE850G2-CP |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …