AKUMULIATORIUS 12V/3.4AH-MWS MW Power
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
rating 4.5
AKUMULIATORIUS 12V/3.4AH-MWS MW Power kaina
add to cart Į krepšelį 17.90
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 17.90
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Akumuliatoriaus talpa : 3.4 Ah
Nominali įtampa : 12 V
Akumuliatoriaus krovimo srovė : < 0.95 A
Akumuliatoriaus tipas : Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat)
Konektorius : T1 tipas
Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : 3  ... 5 metų
Svoris : 1.25 kg
Matmenys : 134  x 67  x 66 mm
Gamintojas / Markė : MW Power
Garantija : 12 mėnesių
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-08-25
Pliusai: Aukšta kokybė ir patikimumas Kompaktiškas ir lengvai montuojamas Ilgaamžis
Minusai: Talpa gali būti nepakankama didesniems energijos poreikiams
Specifikacija
  • Gamintojas Mw Power
  • Modelis
    MWS 3.4-12
  • Prekės ženklas MPL POWER ELEKTRO
  • Produkto spalva Juoda
  • Baterijų technologija Nereikalaujantis priežiūros, švino rūgštis (AGM)
  • Baterijų skaičius įskaičiuotas 1 vnt.
  • Maksimali įkrovimo srovė 0,95 A
  • Akumuliatoriaus įtampa 12 V
  • Jungiamojo sriegio tipo FASTON 187
  • Įkrovimo įtampa 14,4 - 15 V
  • Akumuliatoriaus veikimo laikas - maks 5 metai
  • Baterijos talpa 3,4 Ah
  • Modelio pavadinimas
    MWS 3.4-12
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (19)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Nintendo Joy-Con Charging Grip kaina
Amazonas Hamakas kūdikiui KOALA
  • GamintojasAmazonas
  • TipasHamakai
  • Gulėjimo ilgis (cm)
  • Gulėjimo plotis (cm)
  • Maksimalus svoris (kg)
  • SpalvaBalta
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Amazonas Hamakas kūdikiui KOALA kaina
-3 %
Amazonas Salsa jūrinis dvigubas hamakas, 210x140 cm, 150 kg
  • GamintojasAmazonas
  • TipasHamakai
  • Bendras ilgis (cm)
  • Gulėjimo ilgis (cm)
  • Gulėjimo plotis (cm)
  • Maksimalus svoris (kg)
  • Liko tik: 1 vnt.
Amazonas Salsa jūrinis dvigubas hamakas, 210x140 cm, 150 kg kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Laminatorius Leitz iLAM Office Pro A3 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Poly PLANTRONICS U10 kabelis kaina
-7 %
Assmann Electronic DIGITUS USB2.0 kabelis USB A auf USB mini B 5pin M/M smėlio spalvos 2m masinis
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Assmann Electronic DIGITUS USB2.0 kabelis USB A auf USB mini B 5pin M/M smėlio spalvos 2m masinis kaina