Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Dažnių diapazonas : |
174 MHz ... 240 MHz - VHF ,
470 MHz ... 694 MHz - UHF |
| Stiprinimas : | max. 65 dB |
| Įvesčių/išvesčių skaičius : | 3 / 1 |
| Stiprinimo reguliavimas : | 0 dB ... 65 dB - Automatinė stiprinimo kontrolė |
| Maksimalus išėjimo lygis IMD3=60 dB DIN45004B : | 114 dBµV @ VHF / UHF |
| Maitinimas : | 12 V DC (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | 9 W |
| Darbo temperatūra : | -5 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.5 kg |
| Matmenys : | 190 x 163 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | JOHANSSON |
| Garantija : | 2 metai |
Ką turite žinoti prieš pirkdami
Skaitmeninė televizija (DTV) yra naujasis televizijos transliavimo tipas, kuris pakeis jūsų žiūrėjimo patyrimus. Ši televizija užtikrina geresnę kokybę, daugiau pasirinkimų ir geresnį televizijos valdymą.
Toliau pateikiama informacija apie DTV, …