Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Dažnių diapazonas : |
88 MHz ... 230 MHz - VHF ,
470 MHz ... 694 MHz - UHF |
| Stiprinimas : | 26 dB |
| Įvesčių/išvesčių skaičius : | 2 + 1 (1 x test: -20dB) |
| Stiprinimo reguliavimas : |
0
dB
... -15
dB
@ VHF ,
0 dB ... -12 dB @ UHF |
| Maksimalus išėjimo lygis IMD3=60 dB DIN45004B : | 104 dBµV |
| Garso/triukšmo santykis : |
< 3
dB
@ VHF
< 3.5 dB @ UHF |
| Maitinimas : | 230 V AC |
| Galios suvartojimas : | ≤ 3.5 W |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.33 kg |
| Matmenys : | 133 x 63 x 39 mm |
| Gamintojas / Markė : | TERRA |
| Garantija : | 2 metai |
Ką turite žinoti prieš pirkdami
Skaitmeninė televizija (DTV) yra naujasis televizijos transliavimo tipas, kuris pakeis jūsų žiūrėjimo patyrimus. Ši televizija užtikrina geresnę kokybę, daugiau pasirinkimų ir geresnį televizijos valdymą.
Toliau pateikiama informacija apie DTV, …