Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompaktiškas, transliacijoms paruoštas „ASUS TUF GAMING CAPTURE BOX-4KRPO“ perteikia neįtikėtiną 4K60 vaizdo įrašą beveik be delsos, kad sužavėtų gerbėjus ir sekėjus.

| Techninės specifikacijos | |
|---|---|
| Sąsaja | USB-C 3.2 Gen2 |
| Vaizdo įvestis | HDMI 2.1 |
| Vaizdo išvestis | HDMI 2.1 |
| HDR raiška | 4K144, 4K120, 2K144, 1080p240, 1080i60, 720p60, 576p, 480p |
| Garso išvestis | HDMI / 2 x 3,5 mm lizdai |
| Suderinamas su | PlayStation, Xbox, Switch |
| Matmenys ir svoris | |
| Matmenys | 105 x 80 x 21 mm |
| Svoris | 161 g |
1 x HDMI 2.1 kabelis
1 x USB-C 3.2 Gen2 į USB-A kabelį
1 x USB-A–USB-C laidas
1 x 3,5 mm lizdo laidas
Ką turite žinoti prieš pirkdami
Skaitmeninė televizija (DTV) yra naujasis televizijos transliavimo tipas, kuris pakeis jūsų žiūrėjimo patyrimus. Ši televizija užtikrina geresnę kokybę, daugiau pasirinkimų ir geresnį televizijos valdymą.
Toliau pateikiama informacija apie DTV, …