Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
Outwell Catamarca Turistinė kėdė, juodos spalvos (470466)
Dėmesio! Prekės pakuotė yra pažeista
Vientisa (full tang) konstrukcija užtikrina maksimalų tvirtumą, nes ašmenys sklandžiai pereina per visą rankeną. Peilis taip pat turi itin patvarias Micarta rankenos kriaunas.
Nuleistos smaigalio formos (drop-point) ašmenys pagaminti su Scandi tipo nuolydžiu, kurį lengva pagaląsti. Tvarkingas ir tvirtas Kydex dėklas suteikia maksimalią apsaugą, o jo suderinamumas su Tek-Lok sistema leidžia patogiai ir saugiai nešioti peilį.
Apskritai tai rimtas įrankis, skirtas tiems, kurie vertina jėgą, tikslumą ir universalumą.
| Matmenys ir svoris | |
|---|---|
| Bendras ilgis | 22,0 cm |
| Ašmenų ilgis | 10,0 cm |
| Ašmenų storis | 0,38 cm |
| Svoris | 220 g |
| Ašmenys | |
| Ašmenų medžiaga | 1.4116 nerūdijantis plienas |
| Šlifavimo tipas | Scandi |
| Ašmenų tipas | Lygūs |
| Ašmenų forma | Drop Point |
| Ašmenų apdaila | Šlifuota |
| Rankena ir konstrukcija | |
| Rankenos medžiaga | Micarta |
| Kotės tipas | Prailginta kotė |
| Dėklas | |
| Dėklo tipas | Kydex |